Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 26.03.2023

Tesla інвестує $3,6 млрд. у новий завод для виробництва своїх вантажівок

Tesla інвестує 3,6 мільярда доларів у Неваді в будівництво заводу для складання своїх вантажівок (або як називає їх сама компанія – напіввантажівок). Вперше про це повідомив у понеділок ввечері губернатор штату Джо Ломбардо, а наступного дня компанія підтвердила цю новину.

Завод стане виробничим майданчиком для Tesla Semi Truck, перші одиниці якого були доставлені компанії Pepsi минулого місяця.

Tesla планує побудувати дві нові будівлі на місці свого заводу в Гіга Невада. У першій з них будуть виробляти батареї для 1,5 мільйона автомобілів щороку. Другий стане першим заводом Tesla з масового виробництва Semi Truck.

Очікується, що нові заводи додадуть ще чотири мільйони квадратних футів виробничих площ до Giga Nevada і створять 3 000 нових робочих місць.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.