Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 16.08.2023

Tesla Model S і X: на $10 000 дешевші версії в США

Компанія Tesla представляє в США нові варіанти Model S і X початкового рівня. Моделі “Standard Range” коштують 78 490 та 88 490 доларів відповідно. Це на 10 000 доларів менше, ніж попередні версії початкового рівня. Вони мають обмеження дальністі дії та потужності через програмне забезпечення.

Апаратне забезпечення, очевидно, таке ж, як і в попередній базовій версії, Model S без додаткового позначення. Однак ємність акумулятора і максимальна потужність двох електродвигунів обмежені програмним забезпеченням, як повідомив агентству Reuters торговий представник Tesla. На це також вказує ідентична вага версій.

Стандартна версія Tesla Model S в США  замість 88 490 коштує тепер 78 490 євро. Вона пропонує лише 320 замість 405 миль запасу ходу за американським стандартом EPA, потужність – 491 замість 670 к.с. (361 замість 500 кВт). Час розгону також дещо погіршився: спринт до 60 миль/год (97 км/год) займає 3,7 секунди замість 3,1.

Model X Standard Range коштує $88 490 замість $98 490. Запас ходу – 269 замість 348 миль, потужність – 496 замість 670 к.с. (365 замість 500 кВт). На додаток до нової версії Standard Range і попередньої базової моделі з двома електродвигунами, тримоторна версія Plaid потужністю 1020 к.с. (750 кВт) все ще пропонується як третій варіант для Model S і X.

Оскільки запас ходу і потужність обмежені програмним забезпеченням, можлива подальша активація за допомогою платного оновлення. Однак, за словами іншого співробітника Tesla, компанія не має наміру пропонувати таке оновлення прошивки – що, звичайно, не виключає можливості того, що це станеться пізніше.

Згідно з даними американського конфігуратора Tesla, нові варіанти будуть доступні вже у вересні – деякі з найпотужніших версій ще будуть доступні в серпні.

В індустрії програмного забезпечення та фотоапаратів продукти зі штучно зниженою продуктивністю називають “каліками”. Tesla вже використовувала цю опцію раніше. Очевидно, це робиться для того, щоб мати змогу запропонувати нижчі початкові ціни – для людей, які відчайдушно хочуть їздити на Tesla, але не можуть або не хочуть вкладати більше грошей.

Для Tesla нові варіанти в першу чергу приносять більше доходу: витрати на виробництво моделей, ймовірно, такі ж, як і для попередніх базових версій. Це відповідає ціновій політиці компанії: ціни були знижені в останні місяці, щоб протистояти слабкому попиту.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.