Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Tesla показала світ “очима” автопілота (відео)


Американська компанія Tesla Motors опублікувала відеозапис навколишнього простору, яке «бачить» її електромобіль в режимі автопілота.

Під час поїздки система розпізнає сотні елементів на зображенні: дорожні розмітка і знаки, світлофори, пішоходи та інші автомобілі і навіть розмитий під час руху фон.

У Tesla Motors стверджують, що завдяки такому обладнанню автопілот електромобілів надійно працює в будь-яких погодних умовах. Камери використовуються автопілотом для «огляду» навколишнього простору. Інформація з камер поєднується з хмарою точок, що передаються радіолокаційною станцією і ультразвуковими датчиками. Усі поєднані дані обробляються автопілотом.

Усі електромобілі Tesla Motors випускаються з вже інтегрованим обладнанням для автопілота з 19 жовтня поточного року. До складу цього обладнання входять вісім камер кругового огляду з видимістю до 250 метрів, 12 ультразвукових датчиків, розташованих по периметру, і радіолокаційна станція переднього огляду.

Як саме працює алгоритм розпізнавання і пріоритетності виявлених об’єктів, Tesla Motors не розкриває. На опублікованому відеозапису, подвійна суцільна лінія на дорозі відзначається червоним, одинарна лінія – роздільник смуг, а також розмітка узбіччя виділяється фіолетовим.

Об’єкти в колі зору автопілот позначає синіми прямокутниками, а ті з них, які знаходяться на траєкторії руху машини, система відзначає зеленими. Дорожні знаки позначаються автопілотом фіолетовими прямокутниками. Зрештою, розмиті в русі об’єкти система позначає зеленими штрихами.

В цілому, як видно з відео, автопілот працює поки з деякими недоліками. Зокрема, машина під управлінням автопілота пригальмувала перед двома бігунами на узбіччі і якийсь час не обганяла їх. Крім того, автомобіль втратив кілька секунд, чекаючи пішоходів, які наближалися до дороги.

Джерело: unian.net

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.