Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Tesla показала світ “очима” автопілота (відео)


Американська компанія Tesla Motors опублікувала відеозапис навколишнього простору, яке «бачить» її електромобіль в режимі автопілота.

Під час поїздки система розпізнає сотні елементів на зображенні: дорожні розмітка і знаки, світлофори, пішоходи та інші автомобілі і навіть розмитий під час руху фон.

У Tesla Motors стверджують, що завдяки такому обладнанню автопілот електромобілів надійно працює в будь-яких погодних умовах. Камери використовуються автопілотом для «огляду» навколишнього простору. Інформація з камер поєднується з хмарою точок, що передаються радіолокаційною станцією і ультразвуковими датчиками. Усі поєднані дані обробляються автопілотом.

Усі електромобілі Tesla Motors випускаються з вже інтегрованим обладнанням для автопілота з 19 жовтня поточного року. До складу цього обладнання входять вісім камер кругового огляду з видимістю до 250 метрів, 12 ультразвукових датчиків, розташованих по периметру, і радіолокаційна станція переднього огляду.

Як саме працює алгоритм розпізнавання і пріоритетності виявлених об’єктів, Tesla Motors не розкриває. На опублікованому відеозапису, подвійна суцільна лінія на дорозі відзначається червоним, одинарна лінія – роздільник смуг, а також розмітка узбіччя виділяється фіолетовим.

Об’єкти в колі зору автопілот позначає синіми прямокутниками, а ті з них, які знаходяться на траєкторії руху машини, система відзначає зеленими. Дорожні знаки позначаються автопілотом фіолетовими прямокутниками. Зрештою, розмиті в русі об’єкти система позначає зеленими штрихами.

В цілому, як видно з відео, автопілот працює поки з деякими недоліками. Зокрема, машина під управлінням автопілота пригальмувала перед двома бігунами на узбіччі і якийсь час не обганяла їх. Крім того, автомобіль втратив кілька секунд, чекаючи пішоходів, які наближалися до дороги.

Джерело: unian.net

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.