Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Топ-5 безпечних автомобілів для пішоходів


Близько 14% всіх ДТП зі смертельними наслідками в Європі пов’язані з наїздом на пішоходів. У зв’язку з цим рейтинг EuroNCAP виявляється важливим мірилом рівня безпеки автомобілів для пішоходів. Оцінка рівня захисту пішоходів складається з аналізу пошкоджень капотом, вітровим склом і бампером. При цьому оцінюється потенційний ризик травм голови пішохода, таза, гомілки і стегна. У разі якщо автомобіль оснащений системами виявлення пішоходів і запобігання наїздів на них, він отримує додаткові бали. Перед вами свіжа п’ятірка моделей, що заподіюють найменшої шкоди пішоходам (методика випробувань EuroNCAP).

Топ-5 безпечних автомобілів для пішоходів

1. Mazda MX-5

Mazda MX-5

Новий японський родстер отримав максимальні 93% з захисту пішоходів. Він набрав 21,7 бала за травми голови, 6 балів за пошкодження таза і 6 за ноги. Може скластися враження, що причиною високої безпеки виявилася невелика висота кузова, проте це не відповідає дійсності. Наприклад, невисокий VW Scirocco подібними результатами не вражає.

2. BMW Z4

BMW Z4

Як не дивно, але ще один родстер з пішохідним рейтингом 91%. Ця модель не ушкодить людину, як звичайні седан або кросовер.

3. Infiniti Q30

Infiniti Q30

Може скластися враження, що агресивний передній край автомобіля ніби створений для тарану пішоходів. Проте, йому нарахували 91% захисту, а ноги він пошкоджує навіть в меншій мірі, ніж Z4. Крім того, у нового «японця» багато підстраховочної електроніки.

4. Volvo V40

Volvo V40

Немає нічого дивного у високому рейтингу Volvo, враховуючи одержимість шведів безпекою своїх машин. Модель отримала вищу загальну оцінку (п’ять зірок) і має в своєму розпорядженні кращий захист при ударі пішохода головою. Енергопоглинаючі структури доповнені капотом, що піднімається і першою в світі зовнішньою подушкою безпеки.

5. Mazda CX-3

Mazda CX-3

Незважаючи на те, що це кросовер, він отримав вищу оцінку, ніж Opel Astra або Audi TT. Рівень захисту голови такий же, як у Mazda MX-5 і невеликого хетча Mazda2. Хоча трохи кульгає захист тазу пішохода.

Источник: motorglobe.org

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.