Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 01.04.2023

Togg Transition Concept Smart Device: електричне купе з портальними дверима

Togg, стартап з виробництва електромобілів, заснований у Туреччині в 2019 році, показав нові ознаки життя з дослідженням Transition Concept Smart Device. Представлений минулого тижня на виставці CES у Лас-Вегасі, електромобіль являє собою майже серійне чотиридверне купе, розроблене у співпраці з Pininfarina.

Концепт характеризується досить високим силуетом купе. Двері чотиримісного салону відчиняються в протилежні боки, автомобіль забезпечує абсолютно безперешкодний вхід. Зовнішні дзеркала заднього виду оснащені камерами, а дверні ручки мають невидиме обрамлення. Усередині салон Togg характеризується величезними поверхнями дисплеїв і яскравими матеріалами.

Модель може піти в серійне виробництво вже наступного року, вона буде заснована на вже представленій платформі, для якої доступні дві версії приводу потужністю 147 кВт / 200 к.с. або 297 кВт / 404 к.с., а також два типорозміри акумуляторів з запасом ходу 300 і 500 кілометрів.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.