Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Toyota вирішила створити вантажівку на водні для Америки

Японський автовиробник Toyota вирішив створити одну з перших вантажних автомобілів на водневих паливних елементах. Постачати новинку концерн планує в Північну Америку.

Через три роки після появи гібрида Prius в 1997 році Toyota почала випробування автомобіля на водневих паливних елементах. Японський виробник вже давно робить ставки на водень і електроенергію, навіть незважаючи на те, що ці технології поки недостатньо розвинені для застосування на масовому ринку.

Раніше Toyota разом з дочірньою компанією Hino, що виробляє вантажний транспорт, оголосила про те, що побудує 25-тонну електричну вантажівка на водневому паливі для японського ринку. Тепер компанія розповіла про плани побудувати аналогічний транспорт, але для Північної Америки.

Toyota планує поєднати технологію паливних елементів з недавно розробленим шасі серії Hino XL, яке представляє собою звичайну вантажівку з кабіною, яка приводиться в дію 8,9-літровим шестициліндровим дизельним двигуном A09C, здатним видавати до 360 кінських сил і 1559 Н⋅м крутного моменту.

Поки ніяких даних про те, коли буде представлений перший демонстраційний зразок нового авто, немає. Але судячи з того, що вантажівка для японського ринку з’явиться в першій половині 2021 року, водневу новинку для Америки не варто чекати раніше кінця цього ж року.

Джерело: www.popmech.ru

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.