Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Toyota вирішила створити вантажівку на водні для Америки

Японський автовиробник Toyota вирішив створити одну з перших вантажних автомобілів на водневих паливних елементах. Постачати новинку концерн планує в Північну Америку.

Через три роки після появи гібрида Prius в 1997 році Toyota почала випробування автомобіля на водневих паливних елементах. Японський виробник вже давно робить ставки на водень і електроенергію, навіть незважаючи на те, що ці технології поки недостатньо розвинені для застосування на масовому ринку.

Раніше Toyota разом з дочірньою компанією Hino, що виробляє вантажний транспорт, оголосила про те, що побудує 25-тонну електричну вантажівка на водневому паливі для японського ринку. Тепер компанія розповіла про плани побудувати аналогічний транспорт, але для Північної Америки.

Toyota планує поєднати технологію паливних елементів з недавно розробленим шасі серії Hino XL, яке представляє собою звичайну вантажівку з кабіною, яка приводиться в дію 8,9-літровим шестициліндровим дизельним двигуном A09C, здатним видавати до 360 кінських сил і 1559 Н⋅м крутного моменту.

Поки ніяких даних про те, коли буде представлений перший демонстраційний зразок нового авто, немає. Але судячи з того, що вантажівка для японського ринку з’явиться в першій половині 2021 року, водневу новинку для Америки не варто чекати раніше кінця цього ж року.

Джерело: www.popmech.ru

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.