Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 30.08.2023

Toyota відновлює виробництво після масштабного збою на 14 заводах

Японський автомобільний гігант Toyota відновив виробництво після повної зупинки свого виробництва в Японії. Як оголосила в середу (30.08.2023) компанія, виробництво спочатку відновилося на 25 виробничих лініях на дванадцяти з 14 складальних заводів. Решта 28 виробничих ліній відновлять роботу пізніше протягом дня. Напередодні несправність в системі управління замовленнями на запчастини призвела до повної зупинки виробництва. Toyota замінила несправну систему. У компанії виключили кібератаку.

Причина збою системи напередодні все ще з’ясовується, йдеться у повідомленні. Однак є підозра, що несправність була викликана оновленням системи. Як наслідок, деталі, необхідні для виробництва, більше не могли бути закуплені.

Toyota та її постачальники використовують одну і ту ж комп’ютерну систему. Toyota Group, до якої також входять виробник комерційних автомобілів Hino Motors і спеціаліст з виробництва малолітражок Daihatsu, має виробничі потужності в Токіо, а також у восьми інших префектурах, включаючи Айті і Фукуока.

Кібератаки в минулому

Toyota була змушена закрити всі свої заводи в березні 2022 року після того, як її внутрішній постачальник Kojima Industries зазнав системного збою, спричиненого кібератакою. Це також вплинуло на всі 28 виробничих ліній Toyota на її 14 заводах, що позначилося на виробництві близько 13 000 автомобілів. Група також була змушена тимчасово зупинити частину своїх операцій у липні після того, як кібератака на комп’ютерну систему в порту Нагоя, який є хабом Toyota, на два дні порушила роботу порту.

 

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.