Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 30.01.2023

Toyota залишається найбільшим світовим виробником автомобілів

Японський автомобільний гігант Toyota вкотре зберіг лідерство у світових продажах і, незважаючи на незначне падіння, утримав свого конкурента Volkswagen на відстані. Як оголосила Toyota в понеділок, група, до якої також входять виробник малолітражних автомобілів Daihatsu і виробник комерційних автомобілів Hino Motors, минулого року продала 10,48 мільйона автомобілів по всьому світу. Це на 0,1% менше, ніж у попередньому році.

Незважаючи на вузькі місця в постачанні напівпровідників внаслідок пандемії коронавірусу, Toyota зберегла виробництво на високому рівні у 2022 році. Воно збільшився на 5,3% порівняно з попереднім роком до 10,61 мільйона автомобілів. Минулого року Volkswagen зазнав 7,0-відсоткового падіння продажів до трохи менше 8,26 мільйона автомобілів через глобальну кризу мікросхем.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.