Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Toyota запатентувала коробку передач для електромобілів

Японський автовиробник Toyota подав вісім патентів механізму, що імітує роботу коробки передач на електрокарах. Так компанія хоче подарувати задоволення любителям “ручки”, пише 4pda.

Toyota подала в управління патентів і товарних знаків США відразу вісім патентів для своїх електрокарів. Виробник автомобілів хоче оснастити свої електрокари фейковою коробкою передач. Вона матиме ручку перемикання передач і педаль зчеплення.

Коробка передач працює так, що спеціальний контролер відстежує віртуальні обороти двигуна і показує на панелі приладів. Коли водій натискає на зчеплення і перемикає передачу, в цей момент електромотори на мить переривають свою роботу і імітують зміну ступені. Так японський виробник хоче задовольнити клієнтів у відчутті водіння з механічною коробкою, але без складнощів, як у звичайної.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.