Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Toyota знижує річний план виробництва

Компанія довго чинила опір, але тепер Toyota також знижує планку річного виробництва. Причина – відсутність напівпровідників.

Найбільший у світі автовиробник Toyota більше не може уникнути скорочення прогнозу виробництва на рік через брак електронних чіпів. Оскільки багато напівпровідників все ще відсутні, виробництво в листопаді повинно становити лише 800 000 автомобілів; Конкурент VW оголосив у п’ятницю, що виробництво в поточному фінансовому році (до кінця березня) також впаде нижче приблизно 9,7 мільйона одиниць, які раніше планувалися.

Японська компанія була змушена коригувати місячне виробництво кілька разів протягом останніх кількох місяців, але поки що зберегла річну ціль. У листопаді виробництво на багатьох лініях довелося тимчасово призупинити через брак деталей.

Volkswagen наступає на пʼятки  

Цікаво чи залишиться Toyota найбільшим у світі виробником автомобілів, випередивши Volkswagen Group у цьому календарному році. Незважаючи на поточний спад, німецька компанія з Вольфсбурга все ще планує збільшити постачання на 5-10 відсотків цього року. Це буде майже 9,8 мільйона автомобілів в кінці фінансового року.

Однак навіть через дев’ять місяців VW все ще значно відстає від Toyota з продажами на рівні 6,1 мільйона одиниць, в той час як японці ще в серпні продали майже 6,3 мільйона автомобілів.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.