Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 16.06.2023

Toyota обіцяє пробіг понад 1 000 кілометрів на нових акумуляторах з 2026 року

Toyota планує революцію в галузі акумуляторів. Чотиризначні цифри пробігу електромобілів повинні стати можливими вже через три роки.

З новим поколінням акумуляторів Toyota хоче наздогнати ринок електромобілів з 2026 року. Батареї, які були анонсовані на конференції в Японії, повинні забезпечити на 20 відсотків більший запас ходу, ніж нинішні японські акумуляторні батареї, і в той же час бути на 40 відсотків дешевшими у виробництві. Передбачається, що зарядка з десяти до 80 відсотків ємності займатиме не більше 30 хвилин. Toyota покладається на біполярні літій-залізо-фосфатні (LFP) елементи замість раніше використовуваної технології на основі нікелю (NMC).

Крім того, компанія анонсувала високопродуктивну батарею з NMC-елементами на 2026 рік, яка повинна забезпечити запас ходу понад 1 000 кілометрів і більше. У 2027 і 2028 роках Toyota також планує випустити перші твердотільні батареї з запасом ходу 1200 кілометрів і часом швидкої зарядки менше 10 хвилин. Згідно з повідомленням компанії, акумулятори будуть використовуватися в новому поколінні електромобілів, яке буде випущено в 2026 році і включатиме компактний і великий седани, а також два позашляховики і фургон.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.