Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

TOYOTA ПОБУДУЄ ЗАВОД З ВИРОБНИЦТВА АКУМУЛЯТОРІВ ДЛЯ ЕЛЕКТРОМОБІЛІВ ЗА 1,3 МЛРД ДОЛАРІВ

Японський автогігант Toyota оголосив про плани збудувати завод з виробництва акумуляторів для електромобілів вартістю 1,29 мільярда доларів. Він розташовуватиметься у Північній Кароліні, США.

Фабрика має розпочати роботу у 2025 році. На першому етапі планується випуск літій-іонних батарей для 800 тисяч машин на рік. Надалі ця кількість зросте до 1,2 млн.

У проєкт інвестує дочірня компанія японського автогіганта Toyota Battery Manufacturing. Ціна будівництва – 1,29 мільярда доларів. Штат Північна Кароліна відшкодує компанії 79 мільйонів, а у разі збільшення інвестицій до 3 мільярдів доларів – приблизно 315 мільйонів. Завод має дати штату 1750 нових робочих місць.

Ба більше, штат оплатить інфраструктуру в районі будівництва на загальну суму 135 мільйонів доларів. Зокрема, йдеться про будівництво доріг.

Варто відзначити, що це ще один крок на шляху компанії до виробництва авто на електротязі у США. Раніше цієї осені Toyota оголосила про масштабну програму інвестицій до 2030 року у сферу джерел живлення для електромобілів загальною сумою 13,5 мільярда доларів. Водночас 3,4 мільярди від цієї суми підуть як раз у США.

Перший повністю електричний серійний автомобіль від Toyota має з’явитися у 2022 році. Це позашляховик BZ4X з батареєю ємністю 71,4 кВт·год. Він вийде на ринок із двома варіантами силових установок – одномоторною потужністю 204 к.с. та двомоторною з віддачею 217 к.с. Без підзарядки BZ4X зможе подолати дистанцію 500 кілометрів.

Джерело: tesla-club.com.ua

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.