Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Toyota показала кросовер Corolla Cross, який приїде до України

Компанія Toyota показала європейську версію нового кросовера Corolla Cross, який за габаритами знаходиться між моделями C-HR та RAV4.

Зовні європейський варіант майже повністю повторює світову модель, але у фар інше діодне заповнення. Габарити теж збігаються: довжина дорівнює 4460 мм, ширина – 1825 мм, висота – 1620 мм, колісна база – 2640 мм. Дорожній просвіт не вказано.

Головна відмінність усередині – мультимедійна система з дисплеєм діагоналлю 10,5 дюйма та віртуальна панель приладів на 12,3 дюйма, тоді як в інших країнах екрани скромніші. Ще європейській Corolla Cross отримав комплекс T-Mate – цей термін компанія ввела зовсім недавно, під ним вирішено поєднати всі системи безпеки та допомоги водієві. У Corolla Cross до цього набору входять адаптивний круїз-контроль, системи автогальмування, утримання в смузі, моніторингу «сліпих» зон, допомоги при паркуванні.

В Toyota розповіли, що гібридна установка європейського Corolla Cross належить до нового, п’ятого покоління. До її складу увійшли чотирициліндровий бензиновий «атмосферник» 2.0 сімейства Dynamic Force, електромотор та електромеханічний варіатор. Сукупна віддача – 197 к.с. Також оголошено, що літій-іонна батарея стала потужнішою і на 40% легшою. А ще Corolla Cross в Європі буде мати повноприводну версію з окремим 41-сильним електромотором на задній осі.

У вересні 2022 року Corolla Cross має дістатися України.

Джерело: www.avtomir.ua
Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.