Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Toyota розробляє електромобіль з твердотільною акумуляторною батареєю, що змінить правила гри

Як повідомляє японська фінансова газета Nikkei, японський автовиробник Toyota збирається представити те, що ЗМІ називають твердотільною батарею, яка «змінить правила гри», вже наступного року.

Така технологія може дозволити електромобілям майбутнього проїжджати понад 480 км на одному заряді та повністю заряджатися всього за десять хвилин.

За даними Nikkei, Toyota, яка наразі вважається найбільшим автовиробником у світі, має намір представити прототип наступного року, потенційно ставши першим автовиробником, який продемонструє автомобіль, що працює від твердотільного акумулятора.

Мало того, що такі батареї заряджатимуться набагато швидше, Nikkei повідомляє, що вони можуть мінімізувати ризик пожежі порівняно зі звичайними літій-іонними батареями. Вони також можуть займати набагато менше фізичного простору.

Toyota не єдина компанія, яка інвестує в розробку твердотільних акумуляторів. Японський автовиробник Nissan також планує випустити автомобіль з використанням цієї технології до 2028 року. Німецький автовиробник Volkswagen також об’єднується з американським стартапом, щоб розробити власний акумулятор.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.