Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 17.11.2022

Toyota розсекретила новий Prius: стильно і з розеткою

Від обтічного економ-автомобіля до динамічного часткового електромобіля: у п’ятому поколінні гібридний піонер Toyota Prius нарешті має шанс задовільнити критиків завдяки своєму спортивному вигляду та подвоєній потужності. Ікона бренду відсвяткувала свою прем’єру в Японії та одночасно на автосалоні в Лос-Анджелесі, а до Європи вона прибуде влітку 2023 року – виключно з плагін-гібридним приводом.

Prius завжди відрізнявся аеродинамічним дизайном; у новій версії кузов, спроектований для зниження лобового опору, вперше виглядає справді шикарно. Основою є друге покоління платформи групи TNGA, яка забезпечує більш плаский силует і нижчий центр ваги. Хоча загальна довжина зменшилася майже на п’ять сантиметрів до 4,60 метра, колісна база зросла на стільки ж. В результаті чотиридверний автомобіль набагато стабільніший на дорозі, ніж був у минулому. Передню частину вирізняють дуже вузькі фари, а задню частину – світлова смуга.

Інтер’єр переважно чорний. Прилади за кермом виконані у вигляді невеликих цифрових екранів, а на центральній консолі є ще один дисплей, який по нинішнім міркам досить маленький. В наявності фізичні ручки та перемикачі для керування кондиціонером.

Гібридний привод потужністю 223 к.с

В Європі Toyota обходиться без класичного повного гібридного приводу, який перестав бути доступним з четвертого покоління. Економічний двигун зарезервований для Corolla, Yaris і RAV4. Натомість тут під капотом знаходиться плагін-гібрид, в якому 2,0-літровий чотирициліндр працює разом з електромотором на передній осі. Разом вони забезпечують 164 кВт / 223 к.с., приблизно на 100 к.с. більше, ніж у попередній моделі.

Запас ходу на електриці попередньо збільшений приблизно вдвічі. Виробник не вказує точних відстаней або стандартного споживання, але приблизно 80-90 кілометрів цілком можливі. Енергія для цього міститься в акумуляторі, ємність якого зросла до 13,6 кВт/год і заряджається він за допомогою кабелю або через додатковий сонячний дах. Toyota обіцяє до 1250 кілометрів додаткового запас ходу на рік.

Японці поки не робили жодних заяв щодо цін. Четверте покоління, яке більше не доступне, коштувало в Європі близько 40 000 євро, нова модель, ймовірно, буде дорожчою, враховуючи більший запас ходу та більшу ʼпотужність приводу. 

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.