Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Toyota і Subaru будуть спільно розробляти електричні позашляховики


Toyota Motor Corp. і Subaru Corp. повідомили, що вони домовилися про спільну розробку електричного спортивного позашляховика, який буде продаватися під обома брендами.

Два японські автовиробники заявили, що будуть спільно розробляти платформу, призначену для акумуляторних електромобілів для середніх і великих легкових автомобілів. Вони планують об’єднати свої сильні сторони, включаючи повноприводні технології Subaru і ноу-хау Toyota в області електрифікації автомобілів.

За словами джерел, близьких до цього питання, обидві компанії мають намір почати продаж спільно розробленого автомобіля до середини 2020-х років в Сполучених Штатах і на інших великих автомобільних ринках.

Toyota і Subaru співпрацюють в області розробки, виробництва і продажів з 2005 року. В рамках своєї співпраці вони почали продавати свої спільно розроблені спортивні автомобілі під маркою Toyota 86 і Subaru BRZ в 2012 році.

Останній крок стався в зв’язку з тим, що автовиробники останнім часом займаються автомобільним зв’язком, автономним або допоміжним водінням, новою мобільністю або каршерінгом, а також електричними трансмісіями і компонентами.

Джерело: www.ixbt.com

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.