Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Toyota Corolla: оновлення і більше потужності для компактного автомобіля

Toyota проводить комплексний фейсліфтинг дванадцятого покоління Corolla: оновлена компактна модель з’явиться в салонах дилерів наприкінці березня 2023 року з гібридними силовими установками п’ятого покоління, новими системами безпеки та мультимедійними функціями.

Toyota Corolla стала потужнішою

Незважаючи на незначні зміни в дизайні решітки радіатора, фар і колісних дисків, а також нові лакофарбові покриття, найбільш значні зміни відбулися під капотом компактного автомобіля. Обидві гібридні силові установки п’ятого покоління, об’ємом 1,8 і 2,0 літра, стали більш потужними: перший агрегат тепер видає 103 кВт/140 к.с. (розгін з місця до 100 км/год за 9,2 секунди), а другий – 144 кВт/196 к.с. (розгін з місця до 100 км/год за 7,5 секунди). Компактне авто стало більш економічним, в тому числі завдяки новому блоку управління.

Обидві системи приводу також поєднуються з новою літій-іонною гібридною батареєю. Вона важить на 15 відсотків менше і в той же час на 14 відсотків потужніша. Toyota також обіцяє нову, тихішу систему охолодження і подовжений термін служби.

Інтер’єр японського бестселера також зазнав змін: наприклад, мультимедійна система Toyota Smart Connect та повністю цифровий 12,3-дюймовий дисплей приладів, що налаштовується. Смартфон інтегрується в автомобіль через Android Auto або бездротово через Apple CarPlay. Також радує нова графіка, оздоблення та оббивка салону.

Безпека – головний пріоритет Toyota Corolla

Японці також вдосконалили функції безпеки, такі як система екстреного гальмування перед зіткненням, адаптивний круїз-контроль або система попередження про виїзд зі смуги руху: вдосконалені системи допомоги Toyota Safety Sense тепер здатні виявляти небезпеку ще раніше. Завдяки бездротовому оновленню програмне забезпечення можна оновлювати дистанційно, без необхідності відвідувати СТО. 

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.