Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 26.06.2023

Toyota GR Supra GT4 100th Edition Tribute приїжджає до Європи

Коли виробники досягають значних успіхів, вони люблять святкувати це спеціальними моделями. Toyota Gazoo Racing не є винятком. Гоночний відділ японського автовиробника щойно виготовив 100-й екземпляр спортивного купе GT4 Supra для використання на гоночній трасі.  

Авто побудоване на базі GR Supra Lightweight з механічною коробкою передач. Вражаючі оновлення інтер’єру та екстер’єру підкреслюють зв’язок з автоспортом. Фарба “Plasma Orange” та карбонові накладки на зовнішні дзеркала є ексклюзивними для спеціальної версії GT4 100th Edition та нової дорожньої версії GR Supra 100th Edition Tribute, візуально об’єднуючи трекову та дорожню версії. Крім того, спецвипуск, обмежений 100 одиницями, оснащується новими чорними матовими 19-дюймовими легкосплавними дисками та гальмівними супортами з логотипом GR.

Інтер’єр, орієнтований на водія, має чорні оббивки сидінь з алькантари, які гармонійно поєднуються з ручкою перемикання передач з алькантари. Помаранчева декоративна стрічка на килимку багажника повторює колір кузова. Вставка з вуглецевого волокна на приладовій панелі відсилає до GT4 100th Edition Tribute, як і значок на зовнішній стороні приладової панелі, який видно тільки при відкритих дверцятах водія.

Рушійну силу в Toyota забезпечує 340-сильний 3,0-літровий шестициліндровий двигун у поєднанні з шестиступінчастою механічною коробкою передач. Трансмісія має інтелектуальну систему управління – при перемиканні на вищу передачу різні програмні параметри оптимізують крутний момент при вмиканні та вимиканні зчеплення, тоді як при перемиканні на нижчу передачу метою є гарантування максимально постійної передачі потужності.  

На додаток до зниження ваги завдяки механічній коробці передач, версія GR Supra Lightweight – на відміну від автоматичної версії – має додаткові модифікації в аудіосистемі та сидіннях. В результаті GR Supra Lightweight і GR Supra 100th Edition Tribute в цілому на 38,3 кілограма легше, ніж 3,0-літрова версія з автоматичною коробкою.

Ціну виробник обіцяє прояснити найближчим часом.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.