Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Toyota хоче відновити роботу своїх заводів з 20 квітня, а Volkswagen сподівається влітку повернути ринкову активність


Ми припускаємо, що авторинок Німеччини влітку повернеться до норми“, – заявив член правління ради директорів VW Юрген Стакманн.

Топ-менеджер німецького концерну переконаний, що “затримка не може тривати довше, ніж до літа”. А японці обіцяють почати процес відновлення вже наприкінці квітня.

Зараз автоскладальні підприємства по всьому світу зупинені або працюють в дуже обмеженому режимі. Складські запаси деталей якийсь час можуть забезпечити потреби конвеєрних ліній, однак це не може тривати довго.

Суспільство та економіка не витримають тривалого простою ринку, вважають у Volkswagen. А тому потрібно навчитись виживати в нових умовах. “Ми повинні навчитися жити навіть в умовах епідемії”, – каже Стакманн.

Toyota планує тримати свої заводи зачиненими, як мінімум до 17 квітня. А вже з 20 квітня повністю відновити роботу, якщо не з’явиться нових перепон.

Виробництво запасних частин та центри логістики продовжуватимуть працювати. Ми будемо стежити за ситуацією та вчасно вживати відповідних заходів”, – йдеться у повідомленні Toyota.

Джерело: auto.24tv.ua

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.