Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Toyota хоче відновити роботу своїх заводів з 20 квітня, а Volkswagen сподівається влітку повернути ринкову активність


Ми припускаємо, що авторинок Німеччини влітку повернеться до норми“, – заявив член правління ради директорів VW Юрген Стакманн.

Топ-менеджер німецького концерну переконаний, що “затримка не може тривати довше, ніж до літа”. А японці обіцяють почати процес відновлення вже наприкінці квітня.

Зараз автоскладальні підприємства по всьому світу зупинені або працюють в дуже обмеженому режимі. Складські запаси деталей якийсь час можуть забезпечити потреби конвеєрних ліній, однак це не може тривати довго.

Суспільство та економіка не витримають тривалого простою ринку, вважають у Volkswagen. А тому потрібно навчитись виживати в нових умовах. “Ми повинні навчитися жити навіть в умовах епідемії”, – каже Стакманн.

Toyota планує тримати свої заводи зачиненими, як мінімум до 17 квітня. А вже з 20 квітня повністю відновити роботу, якщо не з’явиться нових перепон.

Виробництво запасних частин та центри логістики продовжуватимуть працювати. Ми будемо стежити за ситуацією та вчасно вживати відповідних заходів”, – йдеться у повідомленні Toyota.

Джерело: auto.24tv.ua

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.