Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Електрокар майбутнього: Toyota показала шокуючий концепт


Компанія Toyota показала концепт футуристичного електромобіля LQ з автономним управлінням і вбудованим помічником.

Про це повідомляє Motor1. За даними видання, Toyota покаже робочу версію концепту на Токійському автосалоні в кінці жовтня.

Toyota LQ

Концепт Toyota LQ побудований на базі проекту i-Concept, який вперше показали в 2017 році на виставці в Лас-Вегасі. Інженери компанії стверджують, що вбудований в електрокар помічник Yui є ніби штучним інтелектом, який здатний самостійно підбирати саундтрек, спираючись на манеру їзди і настрій водія, і навіть може забезпечувати пасажирів необхідною інформацією.

Toyota LQ

За допомогою датчиків підсвічування інтер’єру система зможе вказувати на пасажира, до якого звертається в конкретний момент. У майбутньому Toyota обіцяє появу Yui в смартфонах і мобільних пристроях.

Toyota LQ

В оптику концепту також вбудована система Digital Micromirror Device, що складається з сотень тисяч мікродзеркал. Її мета – проектувати на проїжджу частину різні піктограми і написи для “спілкування” з іншими учасниками руху і пішоходами. Завдяки функції Valet Parking System електромобіль сам знайде місце на найближчій стоянці, припаркується, і за необхідності повернеться назад.

Toyota LQ

У салоні також встановлять монітори на органічних світлодіодах, систему доповненої реальності, крісла з автоматичними пневмокамерами в подушці і спеціально розроблену функцію очищення повітря.

Toyota LQ

Джерело: www.motor1.com

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.