Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Електрокар майбутнього: Toyota показала шокуючий концепт


Компанія Toyota показала концепт футуристичного електромобіля LQ з автономним управлінням і вбудованим помічником.

Про це повідомляє Motor1. За даними видання, Toyota покаже робочу версію концепту на Токійському автосалоні в кінці жовтня.

Toyota LQ

Концепт Toyota LQ побудований на базі проекту i-Concept, який вперше показали в 2017 році на виставці в Лас-Вегасі. Інженери компанії стверджують, що вбудований в електрокар помічник Yui є ніби штучним інтелектом, який здатний самостійно підбирати саундтрек, спираючись на манеру їзди і настрій водія, і навіть може забезпечувати пасажирів необхідною інформацією.

Toyota LQ

За допомогою датчиків підсвічування інтер’єру система зможе вказувати на пасажира, до якого звертається в конкретний момент. У майбутньому Toyota обіцяє появу Yui в смартфонах і мобільних пристроях.

Toyota LQ

В оптику концепту також вбудована система Digital Micromirror Device, що складається з сотень тисяч мікродзеркал. Її мета – проектувати на проїжджу частину різні піктограми і написи для “спілкування” з іншими учасниками руху і пішоходами. Завдяки функції Valet Parking System електромобіль сам знайде місце на найближчій стоянці, припаркується, і за необхідності повернеться назад.

Toyota LQ

У салоні також встановлять монітори на органічних світлодіодах, систему доповненої реальності, крісла з автоматичними пневмокамерами в подушці і спеціально розроблену функцію очищення повітря.

Toyota LQ

Джерело: www.motor1.com

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.