Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Toyota відмовилася від складання позашляховиків у Владивостоці


Toyota Motor змушена відмовитися від складання позашляховиків Toyota Land Cruiser Prado на виробничому майданчику групи Sollers в Приморському краї через різке падіння попиту на нові автомобілі на російському ринку. Оновлена модель буде поставлятися на російський ринок з Японії.
У російському прес-офісі Toyota повідомили, що великовузлове складання Prado у Владивостоці завершене 26 червня.

Toyota провела ряд обговорень з приводу подальшого розвитку бізнесу з компанією «Соллерс-Буссан», в обговоренні також брали участь компанії Sollers і Mitsui. «Ми прийшли до висновку, що подальші плани нежиттєздатні в середній і довгостроковій перспективі. З цієї причини прийнято рішення завершити великовузлове складання», – уточнили в японській компанії і пояснили, що закриття проекту не вплине на обсяги поставок моделі на російському ринок.

Приблизно за два роки СП зібрало близько 10 тис. позашляховиків Prado, хоча згідно з планами щорічний випуск мав досягти 25 тис. автомобілів. Більш того, партнери розраховували в кінці 2014 року замінити великовузлове складання на виробництво повного циклу. Продажі Toyota Land Cruiser Prado у першому півріччі цього року впали на 31%, до трохи більше 5,5 тис. штук.

Sollers, яка створила спільне підприємство з одним з партнерів Toyota – компанією Mitsui, залучила для проекту фінансування з держбанку ВЕБ в розмірі майже 900 млн рублів, а банк отримав у заставу 50% частки в СП. Сторони поки не повідомляють про механізм повернення коштів.

Джерело: ukrautoprom.com.ua

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.