Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Toyota може припинити поставки до США деяких моделей


Як повідомляє Bloomberg, Toyota може прийняти рішення про припинення поставок деяких моделей своїх авто до США, якщо президент Дональд Трамп перейде від слів до реальних кроків щодо збільшення мита і тарифів на транспортні засоби.

За словами виконавчого директора Північноамериканського відділення компанії Toyota Джима Ленца, автовиробник зараз аналізує, як підвищення тарифів може вплинути на кожну з його моделей.

Таким чином у Toyota піднімуть ціни на окремі моделі, а інші просто приберуть з американського ринку. В кінцевому підсумку постраждає споживач, у якого буде менше вибору.

Навіть незважаючи на те, що японський автогігант продовжує будівництво своєї 11-ї фабрики у США, компанія як і раніше імпортує в країну багато автомобілів. Більше половини з 2,4 мільйона машин, проданих Toyota у США в минулому році, були імпортовано з-за кордону.

Наприклад, найпопулярніша в США модель Toyota RAV4 імпортується в країну з Китаю та Канади. Крім того, Канада також поставляє в США 95% моделей Lexux RX.

Джерело: www.livecars.ru

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.