Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Три стратегії успішного підвищення


Представляємо вам три головних стратегії, які забезпечать вам швидке підвищення:

Погляд яструба

Приймаючи будь-яке рішення, розглядайте свою роботу в масштабі компанії. Замислюйтесь про те, як ваші дії впливають на прибуток і витрати. Дивіться на свою роботу очима вашого начальника, і ви зрозумієте, що в ній потрібно змінити і поліпшити.

Команда-А

Шлях угору лежить через роботу над ключовими проектами. У кожної компанії є група людей, яких регулярно до них підключають. Намагайтеся увійти до складу цієї команди: виступайте з пропозиціями, знайомтеся з основними співробітниками, просіть боса включити вас в роботу над серйозними проектами.

Майбутнє вже настало

До підвищення потрібно готуватися заздалегідь. Виділіть основні відмінності між вашою нинішньою роботою і тим, що вам потрібно буде робити на новій посаді. Які навички та знання вам потрібно придбати? Будьте готові до підвищення, і воно не змусить себе чекати.

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.