Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Три стратегії успішного підвищення


Представляємо вам три головних стратегії, які забезпечать вам швидке підвищення:

Погляд яструба

Приймаючи будь-яке рішення, розглядайте свою роботу в масштабі компанії. Замислюйтесь про те, як ваші дії впливають на прибуток і витрати. Дивіться на свою роботу очима вашого начальника, і ви зрозумієте, що в ній потрібно змінити і поліпшити.

Команда-А

Шлях угору лежить через роботу над ключовими проектами. У кожної компанії є група людей, яких регулярно до них підключають. Намагайтеся увійти до складу цієї команди: виступайте з пропозиціями, знайомтеся з основними співробітниками, просіть боса включити вас в роботу над серйозними проектами.

Майбутнє вже настало

До підвищення потрібно готуватися заздалегідь. Виділіть основні відмінності між вашою нинішньою роботою і тим, що вам потрібно буде робити на новій посаді. Які навички та знання вам потрібно придбати? Будьте готові до підвищення, і воно не змусить себе чекати.

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.