Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Три звички, які одразу зроблять вас щасливішими


Експерт з особистісних змін і здоров’ю Бретт Блюменталь поділилася в своїй книзі «Одна звичка в тиждень» цілою серією корисних звичок. А ми вибрали для вас ті звички, які допоможуть відчути прилив щастя і потоки ендорфінів одразу, як тільки ви втілите їх у життя.

Не будьте надто самокритичними

Трохи конструктивної самокритики ніколи не завадить, оскільки спонукає нас рости над собою і ставати кращим. Але занадто сильна або неправильна самокритика може виявитися для нас вкрай шкідливою. Негативні думки про себе заважають нам відчувати задоволення від життя.

Ось п’ять стратегій для боротьби з самокритикою:

1. Знак «Стоп». Коли вам у голову приходить негативна думка, уявіть великий червоний знак «Стоп» і повторіть це слово подумки.

2. Говоріть з собою так само, як ви говорите з іншими людьми. Якщо ви знаєте, що ви ніколи не скажете оточуючим, ніколи не кажіть це подумки і собі.

3. Додавайте у внутрішній діалог питання «як?». Негативний настрій у внутрішньому діалозі може сковувати нас. Якщо ви думаєте про себе: «Я не можу зробити це» або «Я не можу добитися в цьому успіху», – спробуйте видозмінити ці фрази, додавши до них питальне слово «як?». Нехай вони звучать так: «Як мені зробити це?» Або «Як мені добитися в цьому успіху?».

4. Зосереджуйтеся на відчуттях. Намагайтеся відводити свої негативні думки від фактів і переводити їх на відчуття. Наприклад, якщо у вас був невдалий тиждень, багато чого не вийшло, кажіть собі: «У мене таке відчуття, що мені на цьому тижні не щастило», замість того щоб констатувати: «Мені взагалі не щастить».

5. Безумовно любіть себе. Нереалістичне прагнення завжди відповідати найвищим стандартам. Дозволяйте собі помилятися, терпіти невдачі. Будьте ласкаві і великодушні до себе.

Не соромтеся дякувати іншим

Проста вдячність життю дозволяє нам відключитися від важких думок і зосередитися на тому хорошому, що у нас є. Якщо робити це щодня, то ви відчуєте себе більш щасливою людиною.

Розвинути в собі почуття вдячності можна простим способом. Складіть список з п’яти пунктів, за якими ви вдячні життю. Згадайте п’ять речей у вашому житті, за які ви особливо вдячні. Запишіть їх по пунктам і постарайтеся, щоб список можна було переглянути вам завжди. Ви можете внести його в смартфон, тримати у своєму гаманці.

Коли день не ладиться або вас охоплюють негативні думки, погляньте на це нагадування про те позитивне, що супроводжує вас у житті.

Медитуйте

У слові «медитація» ми уявляємо собі, як буддистські ченці в захованому в горах Тибету монастирі моляться, повторюючи речитативом сакральний вигук «ом». Але насправді практика медитації доступна і її можна виконувати скрізь: вдома, по дорозі на роботу і навіть (о, жах) під час нарад.

Медитація допомагає навести порядок в своїх думках і внести в своє життя ясність і вміння зосереджуватися. Ті, хто її регулярно практикує, позитивніше дивляться на світ, краще справляються зі стресом і досягають більш глибокого рівня самопізнання. І щастя.

Спробуйте спрямовану медитацію, яка давно використовується в спортивній психології. Під час підготовки до змагань до цієї практики вдаються багато спортсменів. При цьому вони зосереджуються на усвідомленій меті. Наприклад, марафонець може представляти себе в деталях під час проходження дистанції. Ви теж придумайте собі мету і візуалізуйте кроки для її досягнення.

Або зосередьтеся на диханні. Це один з найпоширеніших способів медитації. Для початківців це зручно ще й тому, що дихання – природна функція організму.

Кожен день – шанс змінити життя на краще. Станьте щасливіші завтра. А краще сьогодні – навіщо відкладати!

За матеріалами книги Бретт Блюменталь «Одна звичка в тиждень»

Джерело: blog.mann-ivanov-ferber.ru

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.