Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Тригери втоми: чому ми відчуваємо себе виснаженими


Утома – повальна недуга нашого метушливого часу. Однак якщо ви клюєте носом на роботі і навіть улюблені заняття не викликають у вас ентузіазму, не варто списувати все на стрес і пережиту зиму і жити, долаючи себе. З’ясовуємо причину енергетичного спаду і приймаємо невідкладні заходи.

Утому можна було б назвати хворобою XXI століття, якби не одне «але»: часто такий стан – лише маска, за якою ховається інша проблема.

Причина: ви погано спите

Рішення: з’ясуйте, що заважає вам добре висипатися.

З'ясуйте, що заважає вам добре висипатися

Шум за вікном, хропіння чоловіка, неспокійні сусіди, невимкнені гаджети. У поганого сну можуть бути десятки пояснень. Перетворіть спальню в оазис тиші і спокою. Беруші, вимкнений wi-fi, світлонепроникні штори і звичка лягати спати в один і той же час швидко поліпшать ситуацію.

Причина: у вас зневоднення

Рішення: пийте більше води.

Пийте більше води

Зневоднення часто викликає відчуття сильної втоми, до якого можуть приєднуватися головні болі. Намагайтеся частіше пити чисту воду, додайте в раціон більше фруктів і овочів.

Причина: ви кавоман

Рішення: введіть мораторій на каву після обіду.

Введіть мораторій на каву після обіду

Чашка гарячої кави з ранку не завадить, але постійне споживання кофеїну протягом дня розхитує нервову систему. Спробуйте відмовитися від кави і чаю в другій половині дня.

Причина: ви у поганій формі

Рішення: займайтеся спортом тричі на тиждень.

Займайтеся спортом тричі на тиждень

Ранкова зарядка з найпростіших вправ, прогулянка в обідню перерву, пробіжка в компанії друга – шлях до повноцінних тренувань складається з маленьких кроків.

Причина: у вас анемія

Рішення: включіть у раціон залізо.

Включіть у раціон залізо

Дефіцит заліза в крові не дозволяє організму виробляти гемоглобін, а його недолік викликає відчуття втоми. Здайте аналіз крові: якщо діагноз підтвердиться, на допомогу прийдуть шпинат і біфштекс, а також препарати заліза.

Причина: у вас депресія

Рішення: зверніться до фахівця.

Зверніться до фахівця

Занепад сил в поєднанні з поганим настроєм і втратою інтересу до життя може бути симптомом депресії. Вчасно діагностована, вона успішно лікується за допомогою ліків і психотерапії.

Причина: ви переживаєте стрес

Рішення: навчіться розслаблятися.

Навчіться розслаблятися

Тривога, стрес і негативні переживання споживають енергію. Справитися з ними допоможуть медитація і дихальна гімнастика. Освоїти релаксуючі техніки можна за допомогою навчальних роликів на YouTube або спеціальних мобільних додатків.

Причина: ви вегетаріанець або веган

Рішення: придбайте вітаміни.

придбайте вітаміни

Погана новина для шанувальників рослинної їжі: вітамін В12 міститься тільки в тваринному білку, а через його нестачу ви можете відчувати себе вичавленим як лимон.

Причина: у вас хронічне захворювання, про яке ви поки не знаєте

Рішення: регулярно проходьте обстеження.

Регулярно проходьте обстеження

Діабет, ревматоїдний артрит і проблеми з щитовидною залозою можуть викликати сильну втому. Якщо цей стан не проходить тижнями, розкажіть про симптоми терапевту.

Джерело: www.psychologies.ru

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.