Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

У найближчі 5 років цифрові технології істотно трансформують бізнес


Результатом цифрової революції може стати зникнення багатьох компаній і перепрофілювання ринків, причому відбуватися ці процеси будуть з небувалою швидкістю. До такого висновку прийшли автори звіту, опублікованого Глобальним центром цифрових перетворень бізнесу (Global Center for Digital Business Transformation, DBT Center) – спільним проектом Cisco Systems та Міжнародного інституту управлінського розвитку (International Institute of Management Development, IMD). Документ під назвою Digital Vortex: How Digital Disruption is Redefining Industries, складений за результатами опитування керівників 941 компанії з 12 галузей у 13 країнах (Австралія, Бразилія, Великобританія, Німеччина, Індія, Італія, Канада, Китай, Мексика, Росія, США, Франція , Японія).

Дослідження показало, що в результаті розвитку сучасних цифрових технологій в кожній з досліджуваних 12 галузей протягом п’яти найближчих років зникнуть близько 40% існуючих організацій. «Щоб вижити і процвітати в новій, цифровій економіці, кожна країна, кожне місто і кожен бізнес повинні стати цифровими», – вважає Мартін МакФі (Martin McPhee), старший віце-президент Cisco Systems з консультаційних послуг.

У найближчі 5 років цифрові технології істотно трансформують бізнес

Більшість опитаних керівників визнають позитивний вплив цифровізації на бізнес і суспільство. 75% респондентів назвали цифрову революцію однією з форм прогресу, 72% сказали, що вона приносить замовникам більше користі, 66% вважають, що вона розширює можливості особистості. Разом з тим 43% або не бачать ризиків, пов’язаних з цифровою революцією, або ставляться до них недостатньо серйозно. І лише 25% респондентів охарактеризували свій підхід до цифрової революції як упереджувальний.

Із 12 згаданих у звіті галузей максимальний потенціал для цифрових перетворень в найближчі п’ять років опинився у галузі високотехнологічних продуктів і послуг. Верхні позиції цього рейтингу займають й інші галузі, тісно пов’язані з обробкою даних: ЗМІ, розважальна індустрія, телекомунікації, фінансові послуги та роздрібна торгівля, – тобто галузі, що використовують у своїй діяльності сучасну IT-інфраструктуру для обміну інформацією та вирішення бізнес-завдань.

Керівники існуючих нині компаній у всіх галузях очікують у найближчі 5 років значних змін в результаті цифрової революції, в тому числі зміни частки ринку. У той же час дослідження показало, що майже третина підприємств дотримуються принципу «поживемо – побачимо», сподіваючись копіювати дії успішних конкурентів. «Змінюються не тільки бізнес-моделі – змінюються цілі ланцюжки створення вартості і пропоновані продукти. Цифровізація не просто змінює галузі, вона все частіше стирає межі між ними», – прокоментував результати дослідження Майкл Уейд (Michael Wade), директор DBT Center і професор кафедри інновацій і стратегій IMD.

Джерело: internetua.com

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.