Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 29.06.2015

У найближчі 5 років цифрові технології істотно трансформують бізнес


Результатом цифрової революції може стати зникнення багатьох компаній і перепрофілювання ринків, причому відбуватися ці процеси будуть з небувалою швидкістю. До такого висновку прийшли автори звіту, опублікованого Глобальним центром цифрових перетворень бізнесу (Global Center for Digital Business Transformation, DBT Center) – спільним проектом Cisco Systems та Міжнародного інституту управлінського розвитку (International Institute of Management Development, IMD). Документ під назвою Digital Vortex: How Digital Disruption is Redefining Industries, складений за результатами опитування керівників 941 компанії з 12 галузей у 13 країнах (Австралія, Бразилія, Великобританія, Німеччина, Індія, Італія, Канада, Китай, Мексика, Росія, США, Франція , Японія).

Дослідження показало, що в результаті розвитку сучасних цифрових технологій в кожній з досліджуваних 12 галузей протягом п’яти найближчих років зникнуть близько 40% існуючих організацій. «Щоб вижити і процвітати в новій, цифровій економіці, кожна країна, кожне місто і кожен бізнес повинні стати цифровими», – вважає Мартін МакФі (Martin McPhee), старший віце-президент Cisco Systems з консультаційних послуг.

У найближчі 5 років цифрові технології істотно трансформують бізнес

Більшість опитаних керівників визнають позитивний вплив цифровізації на бізнес і суспільство. 75% респондентів назвали цифрову революцію однією з форм прогресу, 72% сказали, що вона приносить замовникам більше користі, 66% вважають, що вона розширює можливості особистості. Разом з тим 43% або не бачать ризиків, пов’язаних з цифровою революцією, або ставляться до них недостатньо серйозно. І лише 25% респондентів охарактеризували свій підхід до цифрової революції як упереджувальний.

Із 12 згаданих у звіті галузей максимальний потенціал для цифрових перетворень в найближчі п’ять років опинився у галузі високотехнологічних продуктів і послуг. Верхні позиції цього рейтингу займають й інші галузі, тісно пов’язані з обробкою даних: ЗМІ, розважальна індустрія, телекомунікації, фінансові послуги та роздрібна торгівля, – тобто галузі, що використовують у своїй діяльності сучасну IT-інфраструктуру для обміну інформацією та вирішення бізнес-завдань.

Керівники існуючих нині компаній у всіх галузях очікують у найближчі 5 років значних змін в результаті цифрової революції, в тому числі зміни частки ринку. У той же час дослідження показало, що майже третина підприємств дотримуються принципу «поживемо – побачимо», сподіваючись копіювати дії успішних конкурентів. «Змінюються не тільки бізнес-моделі – змінюються цілі ланцюжки створення вартості і пропоновані продукти. Цифровізація не просто змінює галузі, вона все частіше стирає межі між ними», – прокоментував результати дослідження Майкл Уейд (Michael Wade), директор DBT Center і професор кафедри інновацій і стратегій IMD.

Джерело: internetua.com

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.