Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

У Британії починаються найбільші випробування робомобілів


StreetWise, спільний дослідницький проект під керівництвом FiveAI, оголосив про початок найближчим часом масштабних випробувань автономного транспорту на громадських дорогах. Частина маршрутів пройде в столиці Великобританії Лондоні.

Консорціум StreetWise – частина амбітної програми, запущеної два роки тому урядом країни з метою розвитку революційних транспортних технологій, які повинні зробити Об’єднане Королівство світовим лідером в цій галузі. Завдання проекту – керувати розробкою автономних автомобілів, створювати методику визначення їх безпеки, а також моделі страхування і техобслуговування, пише VentureBeat.

Перші випробування пройдуть при досить обмежених параметрах: в жовтні і листопаді робомобілі будуть рухатися по заданому маршруту в двох районах Лондона, Кройдоні і Бромлі. Довжина маршруту – 19 км, на шляху машини стануть зупинятися, щоб брати і висаджувати пасажирів, але тільки в заздалегідь встановлених точках. Крім того, у всіх роботаксі обов’язково буде сидіти страхуючий водій.

FiveAI

Випробовувана автономна технологія була створена FiveAI, одним з лідерів серед британських розробників безпілотного транспорту. З 2016 року цей стартап залучив понад $ 20 млн інвестицій, а недавно отримав ще $ 35 млн. Для Британії це значне досягнення, хоча в порівнянні з американськими стартапами такий обсяг фінансування виглядає скромним. Наприклад, в США безпілотні технології залучили близько $ 8 млрд, тоді як в Європі – всього $ 100 млн.

«Потенціал технології безпілотного транспорту величезний – вона може підвищити безпеку на дорогах, зменшити ізоляцію і відкрити нові економічні можливості, – заявив міністр транспорту Великобританії Грант Шеппс. – Урядова стратегія Future of Mobility: Urban Strategy дозволяє почати планування введення безпілотного транспорту, а StreetWise стане важливим кроком із впровадження нової фази транспортної революції в Британії».

Джерело: hightech.plus

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.