Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

У Британії починаються найбільші випробування робомобілів


StreetWise, спільний дослідницький проект під керівництвом FiveAI, оголосив про початок найближчим часом масштабних випробувань автономного транспорту на громадських дорогах. Частина маршрутів пройде в столиці Великобританії Лондоні.

Консорціум StreetWise – частина амбітної програми, запущеної два роки тому урядом країни з метою розвитку революційних транспортних технологій, які повинні зробити Об’єднане Королівство світовим лідером в цій галузі. Завдання проекту – керувати розробкою автономних автомобілів, створювати методику визначення їх безпеки, а також моделі страхування і техобслуговування, пише VentureBeat.

Перші випробування пройдуть при досить обмежених параметрах: в жовтні і листопаді робомобілі будуть рухатися по заданому маршруту в двох районах Лондона, Кройдоні і Бромлі. Довжина маршруту – 19 км, на шляху машини стануть зупинятися, щоб брати і висаджувати пасажирів, але тільки в заздалегідь встановлених точках. Крім того, у всіх роботаксі обов’язково буде сидіти страхуючий водій.

FiveAI

Випробовувана автономна технологія була створена FiveAI, одним з лідерів серед британських розробників безпілотного транспорту. З 2016 року цей стартап залучив понад $ 20 млн інвестицій, а недавно отримав ще $ 35 млн. Для Британії це значне досягнення, хоча в порівнянні з американськими стартапами такий обсяг фінансування виглядає скромним. Наприклад, в США безпілотні технології залучили близько $ 8 млрд, тоді як в Європі – всього $ 100 млн.

«Потенціал технології безпілотного транспорту величезний – вона може підвищити безпеку на дорогах, зменшити ізоляцію і відкрити нові економічні можливості, – заявив міністр транспорту Великобританії Грант Шеппс. – Урядова стратегія Future of Mobility: Urban Strategy дозволяє почати планування введення безпілотного транспорту, а StreetWise стане важливим кроком із впровадження нової фази транспортної революції в Британії».

Джерело: hightech.plus

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.