Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

У липні продажі авто в Україні зросли на 54%


Ринок нових легкових автомобілів в липні зріс на 54,3% порівняно з червнем поточного року – до 5,21 тис. од., При цьому скорочення продажів до аналогічного місяця минулого року склало 9,8%, повідомляється на сайті AUTO-Consulting.

“На тлі спадів на 70-80% на початку року – це фактично нічого”, – констатують експерти AUTO-Consulting.

За даними групи, в червні в Україні було продано 3,376 легкових автомобілів, що на 17,8% більше, ніж у травні-2015, але на 58% менше, ніж у червні-2014.

За даними AUTO-Consulting, зростання продажів зафіксований у всіх без винятку брендів з ТОП-25, “що говорить про чітку і яскраво виражену тенденцію відновлення авторинку”. Зростання продажів і клієнтів в автосалонах фіксують по всій країні.

У той же час аналітики відзначають посилення конкуренції на ринку – якщо трійка лідерів залишилася незмінною – Toyota, Renault і ZAZ, то на інших позиціях відзначені зміни.

На четверте місце, зокрема, в липні вийшли автомобілі Ford (у червні цю позицію займав Nissan), на п’ятому – Mazda (у червні з перевагою в одне авто це був Hyundai).

Активні у липні були і французькі бренди – Peugeot зміг відразу на сім позицій поліпшити свій результат і повернутися в ТОП-10, при цьому продемонструвавши найвищий темп приросту серед всіх брендів.

Як відзначають в Auto-Consulting, в преміальної групі брендів зростання не таке стрімке, як в масовому сегменті, але він також є.

Бренд-лідер в липні, як і в червні – BMW, на другій позиції – Mercedes-Benz, на третій – Audi.

“Проте різниця між” німецької трійкою “стала більше. Тепер їх розділяє по 50 проданих авто”, – констатують експерти.
“На ринок легкових автомобілів після багаторічної перерви повернувся бренд Isuzu, але є і втрати – вже не перший місяць окремі бренди фіксують нульовий продаж”, – наголошується в повідомленні.

За даними асоціації “Укравтопром”, продажі нових легкових автомобілів в Україні в січні-червні скоротилися на 70% в порівнянні з тим же періодом минулого року – до 17,203 тис. од.

Джерело: delo.ua

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.