Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

У липні продажі авто в Україні зросли на 54%


Ринок нових легкових автомобілів в липні зріс на 54,3% порівняно з червнем поточного року – до 5,21 тис. од., При цьому скорочення продажів до аналогічного місяця минулого року склало 9,8%, повідомляється на сайті AUTO-Consulting.

“На тлі спадів на 70-80% на початку року – це фактично нічого”, – констатують експерти AUTO-Consulting.

За даними групи, в червні в Україні було продано 3,376 легкових автомобілів, що на 17,8% більше, ніж у травні-2015, але на 58% менше, ніж у червні-2014.

За даними AUTO-Consulting, зростання продажів зафіксований у всіх без винятку брендів з ТОП-25, “що говорить про чітку і яскраво виражену тенденцію відновлення авторинку”. Зростання продажів і клієнтів в автосалонах фіксують по всій країні.

У той же час аналітики відзначають посилення конкуренції на ринку – якщо трійка лідерів залишилася незмінною – Toyota, Renault і ZAZ, то на інших позиціях відзначені зміни.

На четверте місце, зокрема, в липні вийшли автомобілі Ford (у червні цю позицію займав Nissan), на п’ятому – Mazda (у червні з перевагою в одне авто це був Hyundai).

Активні у липні були і французькі бренди – Peugeot зміг відразу на сім позицій поліпшити свій результат і повернутися в ТОП-10, при цьому продемонструвавши найвищий темп приросту серед всіх брендів.

Як відзначають в Auto-Consulting, в преміальної групі брендів зростання не таке стрімке, як в масовому сегменті, але він також є.

Бренд-лідер в липні, як і в червні – BMW, на другій позиції – Mercedes-Benz, на третій – Audi.

“Проте різниця між” німецької трійкою “стала більше. Тепер їх розділяє по 50 проданих авто”, – констатують експерти.
“На ринок легкових автомобілів після багаторічної перерви повернувся бренд Isuzu, але є і втрати – вже не перший місяць окремі бренди фіксують нульовий продаж”, – наголошується в повідомленні.

За даними асоціації “Укравтопром”, продажі нових легкових автомобілів в Україні в січні-червні скоротилися на 70% в порівнянні з тим же періодом минулого року – до 17,203 тис. од.

Джерело: delo.ua

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.