Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

У Volvo замислися над зеленим брендом


Підрозділ компанії Volvo під назвою Polestar розроблятиме автомобілів під новим логотипом. Очікується, що під новим брендом випускатимуть машини з електродвигунами. Прем’єра нового бренду очікується у вересні на франкфуртському автосалоні.

Шведський автовиробник Volvo придбав 100% пакет акцій компанії Polestar ще в 2015 році. Підрозділ спеціалізується на розробці «заряджених» модифікацій моделей Volvo. Співпраця компаній почалася ще в 1996 році.

Електромобіль складатимуть в Китаї. Новинку побудують на тій же платформі, що і кросовер XC40. Надалі шведська компанія планує розробити ціле сімейство автомобілів з електромоторами. За неофіційними даними, запас ходу у новинки становитиме не менше 400 кілометрів, а його ціна – в межах від 35 000 до 40 000 доларів.

За матеріалами: Autonews

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.