Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

У Volvo замислися над зеленим брендом


Підрозділ компанії Volvo під назвою Polestar розроблятиме автомобілів під новим логотипом. Очікується, що під новим брендом випускатимуть машини з електродвигунами. Прем’єра нового бренду очікується у вересні на франкфуртському автосалоні.

Шведський автовиробник Volvo придбав 100% пакет акцій компанії Polestar ще в 2015 році. Підрозділ спеціалізується на розробці «заряджених» модифікацій моделей Volvo. Співпраця компаній почалася ще в 1996 році.

Електромобіль складатимуть в Китаї. Новинку побудують на тій же платформі, що і кросовер XC40. Надалі шведська компанія планує розробити ціле сімейство автомобілів з електромоторами. За неофіційними даними, запас ходу у новинки становитиме не менше 400 кілометрів, а його ціна – в межах від 35 000 до 40 000 доларів.

За матеріалами: Autonews

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.