Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Вдалий тренінг – унікальний тренінг


Автори: Олег Сухомлин, Ольга Артеменко

Дослідна робота

Засади ефективності майбутнього тренінгу закладаються ще під час першої розмови з замовником. Щоб створити ефективний тренінг з фокусом на реальне життя, тренер вимушений завчасно збирати потрібний матеріал. Для цього добре підходять розмови з керівниками, опитування співробітників, спостереження за роботою, а за можливості, навіть спілкування з клієнтами. Мета такої діяльності – визначити, якими знаннями та навичками повинні володіти співробітники, щоб успішно виконати свою роботу.

Удачный тренинг – уникальный тренинг

Наш досвід показує, що найвдаліші тренінги розробляються спільно з представниками компанії-замовника. Вони розуміють ситуацію всередині компанії, озвучують робочі завдання і часто самі прекрасно розуміють, що саме мають робити співробітники для успішної роботи. Спілкування з ними до початку підготовки тренінгу, а також серйозне сприйняття їх висловлювань – це один з найважливіших факторів ефективності тренінгу.

Удачный тренинг – уникальный тренинг

Сценарії з реального життя

Зібрана в процесі такого спілкування інформація використовується для створення « сценаріїв з реального життя » , які інтегруються в тренінг. Їх реалізація під час навчання стимулює співробітників активно вникати в події, зіставляти з особистим досвідом і висловлювати свою думку. У цьому випадку тренер керується важливим правилом у своїй роботі: якщо учасник висловлює своїми словами думку, значить він її до кінця усвідомив. Фактично – це свого роду індикатор того, наскільки повноцінно тренеру вдається донести до своїх слухачів важливу інформацію. Висловлювання учасників тренінгу стають при цьому ключовими моментами для обговорення.

Удачный тренинг – уникальный тренинг

Такий підхід має і свої мінуси з точки зору навчання як виду бізнесу – створений один раз тренінг неможливо продавати в первісному вигляді всім іншим. Нам доводиться переробляти вже повністю готові тренінги для кожного клієнта індивідуально. Це в свою чергу вимагає великих витрат часу і зусиль кожного разу перед тренінгом. Зате в кінцевому підсумку результат такого навчання виправдовує всі докладені раніше зусилля.

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.