Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Вдалий тренінг – унікальний тренінг


Автори: Олег Сухомлин, Ольга Артеменко

Дослідна робота

Засади ефективності майбутнього тренінгу закладаються ще під час першої розмови з замовником. Щоб створити ефективний тренінг з фокусом на реальне життя, тренер вимушений завчасно збирати потрібний матеріал. Для цього добре підходять розмови з керівниками, опитування співробітників, спостереження за роботою, а за можливості, навіть спілкування з клієнтами. Мета такої діяльності – визначити, якими знаннями та навичками повинні володіти співробітники, щоб успішно виконати свою роботу.

Удачный тренинг – уникальный тренинг

Наш досвід показує, що найвдаліші тренінги розробляються спільно з представниками компанії-замовника. Вони розуміють ситуацію всередині компанії, озвучують робочі завдання і часто самі прекрасно розуміють, що саме мають робити співробітники для успішної роботи. Спілкування з ними до початку підготовки тренінгу, а також серйозне сприйняття їх висловлювань – це один з найважливіших факторів ефективності тренінгу.

Удачный тренинг – уникальный тренинг

Сценарії з реального життя

Зібрана в процесі такого спілкування інформація використовується для створення « сценаріїв з реального життя » , які інтегруються в тренінг. Їх реалізація під час навчання стимулює співробітників активно вникати в події, зіставляти з особистим досвідом і висловлювати свою думку. У цьому випадку тренер керується важливим правилом у своїй роботі: якщо учасник висловлює своїми словами думку, значить він її до кінця усвідомив. Фактично – це свого роду індикатор того, наскільки повноцінно тренеру вдається донести до своїх слухачів важливу інформацію. Висловлювання учасників тренінгу стають при цьому ключовими моментами для обговорення.

Удачный тренинг – уникальный тренинг

Такий підхід має і свої мінуси з точки зору навчання як виду бізнесу – створений один раз тренінг неможливо продавати в первісному вигляді всім іншим. Нам доводиться переробляти вже повністю готові тренінги для кожного клієнта індивідуально. Це в свою чергу вимагає великих витрат часу і зусиль кожного разу перед тренінгом. Зате в кінцевому підсумку результат такого навчання виправдовує всі докладені раніше зусилля.

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.