Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Український авторинок почав 2016 із зростання на 19%


Плюсових показників на авторинку не бачили вже більше року, адже весь 2015-й пройшов з негативним результатом. Зараз же тенденція змінилася, – констатують в AUTO-Consulting. До того ж, зростання продажів зафіксований майже у всіх основних операторів авторинку.

Результати продажів нових автомобілів в Україні за січень 2016 р., дані AUTO-Consulting

Український авторинок почав 2016 із зростання на 19%

У січні лідерство повернула собі Toyota, зайнявши майже 10% українського ринку. Nissan тепер на другій позиції, а от на третє місце в січні вийшла Renault. Наростили продажі дилери VW, а Mazda міцно влаштувалася на 5-му місці.

Завдяки відновленню поставок, в січні збільшив свою частку АвтоВАЗ, який не тільки повернувся в Топ-10 українського авторинку, але й займає вже 6-е місце. Знову феноменальний успіх у BMW. Німецький бренд за січень зміг поліпшити свої продажі в 4 рази. А ось Hyundai втрачає вплив, не дивлячись навіть на вихід нового Tucson. До того ж за корейський бренд вже виступають і “сірі” дилери, які почали активно ввозити Solaris з Росії. Схоже, що щось не так в маркетинговій політиці Hyundai на українському ринку.

Ще одна сенсація – це 15% -й спад продажів ЗАЗу. В результаті, вперше за останнє десятиліття ЗАЗ покинув Топ-10 українського авторинку і перемістився на 12-е місце з продажами, співмірними із преміальним брендом Mercedes-Benz.

Ось такі короткі підсумки січня 2016 року.

Джерело: www.autoconsulting.com.ua

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.