Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Український авторинок почав 2016 із зростання на 19%


Плюсових показників на авторинку не бачили вже більше року, адже весь 2015-й пройшов з негативним результатом. Зараз же тенденція змінилася, – констатують в AUTO-Consulting. До того ж, зростання продажів зафіксований майже у всіх основних операторів авторинку.

Результати продажів нових автомобілів в Україні за січень 2016 р., дані AUTO-Consulting

Український авторинок почав 2016 із зростання на 19%

У січні лідерство повернула собі Toyota, зайнявши майже 10% українського ринку. Nissan тепер на другій позиції, а от на третє місце в січні вийшла Renault. Наростили продажі дилери VW, а Mazda міцно влаштувалася на 5-му місці.

Завдяки відновленню поставок, в січні збільшив свою частку АвтоВАЗ, який не тільки повернувся в Топ-10 українського авторинку, але й займає вже 6-е місце. Знову феноменальний успіх у BMW. Німецький бренд за січень зміг поліпшити свої продажі в 4 рази. А ось Hyundai втрачає вплив, не дивлячись навіть на вихід нового Tucson. До того ж за корейський бренд вже виступають і “сірі” дилери, які почали активно ввозити Solaris з Росії. Схоже, що щось не так в маркетинговій політиці Hyundai на українському ринку.

Ще одна сенсація – це 15% -й спад продажів ЗАЗу. В результаті, вперше за останнє десятиліття ЗАЗ покинув Топ-10 українського авторинку і перемістився на 12-е місце з продажами, співмірними із преміальним брендом Mercedes-Benz.

Ось такі короткі підсумки січня 2016 року.

Джерело: www.autoconsulting.com.ua

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.