Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Українцям можуть заборонити ввозити автомобілі з США


Автомобілі зі Сполучених Штатів можуть опинитися поза законом.

Про популярність авто зі США каже статистика – за перші два квартали 2020 року Україна імпортувала легкових авто та інших транспортних засобів із цієї країни на більш ніж $314 млн, повідомляють Факти ICTV.

Але скоро пригнати авто із США може стати не так легко і не так дешево, якщо Кабінет міністрів ухвалить поданий Міністерством внутрішніх справ проект постанови про посилення порядку реєстрації автотранспорту в Україні.

Проект постанови Кабміну покликаний заборонити реєстрацію автомобілів, які мають документи, що передбачають списання автомобіля в утиль.

Це змінить правила гри для ринку авто з Північної Америки, де бізнесмени купують транспортні засоби з мінімальними пошкодженнями на страхових аукціонах.

Крім того, за новими правилами для уживаного транспорту необхідно подавати документи про його реєстрацію за кордоном з перекладом із консульських установ МЗС або офіційними органами інших держав.

Джерело: mmr.net.ua

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.