Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Українцям можуть заборонити ввозити автомобілі з США


Автомобілі зі Сполучених Штатів можуть опинитися поза законом.

Про популярність авто зі США каже статистика – за перші два квартали 2020 року Україна імпортувала легкових авто та інших транспортних засобів із цієї країни на більш ніж $314 млн, повідомляють Факти ICTV.

Але скоро пригнати авто із США може стати не так легко і не так дешево, якщо Кабінет міністрів ухвалить поданий Міністерством внутрішніх справ проект постанови про посилення порядку реєстрації автотранспорту в Україні.

Проект постанови Кабміну покликаний заборонити реєстрацію автомобілів, які мають документи, що передбачають списання автомобіля в утиль.

Це змінить правила гри для ринку авто з Північної Америки, де бізнесмени купують транспортні засоби з мінімальними пошкодженнями на страхових аукціонах.

Крім того, за новими правилами для уживаного транспорту необхідно подавати документи про його реєстрацію за кордоном з перекладом із консульських установ МЗС або офіційними органами інших держав.

Джерело: mmr.net.ua

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.