Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Американські дослідники придумали розумне тонування для вікон


В Університеті Цинциннаті разом з галузевими партнерами почали розробку спеціальної технології для вікон, яка перевершить жалюзі і навіть так звані «розумні» вікна.

Зараз існує безліч фірм, що пропонують якісні вікна, але нова запатентована розробка передбачає в майбутньому недорогу категорію вікон, які динамічно зможуть адаптуватися до яскравості, колірної температури і непрозорості скла для конфіденційності приватного життя мешканців.

Американські дослідники придумали розумне тонування для вікон

Ця технологія може бути інтегрована в нові вікна або навіть легко наноситися на вже наявні вікна за допомогою спеціального покриття, що складається з пористої структури з електродів. Вона дуже проста у виготовленні, що призведе до доступності для бізнесу і домашнього використання.

Більшість існуючих «розумних» вікон використовують механічні відтінки, забезпечуючи конфіденційність і блокуючи світло, тепло і холод, управляються електронним способом і лише наслідують непрозоре виконання механічних відтінків. Але новий прорив Університету Цинциннаті збирається змінити це.

Американські дослідники придумали розумне тонування для вікон

Розумне тонування для вікон буде пропонувати варіанти для здійснення якої-небудь функції смарт-вікна. Так, наприклад, користувач зможе налаштувати одночасно яскравість і колірну температуру, отримавши у результаті освітлення від вікна, подібне енергозберігаючій лампочці, яку споживач вибирає з урахуванням теплого або холодного світла. Таке налаштування вплине на якість світла, що потрапляє в приміщення.

Також вікно можна буде налаштувати на непровідність вхідного денного світла до 90% з можливістю здійснювати контроль над великим діапазоном колірного і непрозорого вибору.

Американські дослідники придумали розумне тонування для вікон

Крім перерахованих прикладів буде надана можливість одночасно керувати будь-якими іншими типами з двох станів вікон. Наприклад, управляти видимим світлом і передачею інфрачервоного тепла, таким чином, блокуючи інфрачервоне тепло від сонця в літній час, але додавши його в зимовий період.

Важливо відзначити, що ця технологія дешева у виготовленні та може бути застосована до вікон стандартного виробництва за допомогою вирізаної плівки електродів за розмірами вікна.

Джерело: paralel-media.com.ua

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.