Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Стартап Uniti Sweden і Siemens налагодять спільне виробництво електромобілів


Увагу німецького індустріального концерну Siemens привернув невеликий стартап, заснований групою шведських студентів, які вирішили робити недорогі електромобілі для міста і вже змогли зібрати близько півтора мільйонів доларів краудфандінгом. Сайт Gadgets Now повідомляє, що сторони вже уклали договір, в рамках якого збираються показати свій міський електрокар вже на початку наступного року.

Машину зроблять з композитних матеріалів, важитиме вона близько 400 кілограм, заряду акумулятора їй вистачить приблизно на 150 кілометрів при максимальній швидкості в 130 кілометрів на годину. Традиційне кермо розробники планують замінити інноваційним пристроєм, що більше нагадує контролер від Nintendo Wii.

Масове виробництво автомобілів Uniti Sweden планує запустити в 2019 році. Розробники повідомляють, що автомобіль відповідатиме всім вимогам, що висуваються до сучасних екологічних машин, але при цьому буде коштувати дуже недорого, всього близько 22 тисяч американських доларів.

Сучасні електромобілі Chevrolet Bolt і Tesla Model 3, що готуються до виходу на ринок, коштують приблизно в півтора рази дорожче, тому в Uniti Sweden розраховують залучити покупців ціною.

Джерело: hi-news.ru

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.