Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

У ЄС продовжує зростати попит на нові легкові автомобілі


Вже двадцять один місяць поспіль (відносно показників попереднього року) в ЄС зростає попит на легкові автомобілі.

Так, у травні 2015 року на європейському ринку було реалізовано 1 109 893 нових легкових авто, або на 1,3% більше ніж роком раніше, повідомляє ACEA.

При цьому варто відзначити, що темпи зростання продажів в ЄС почали падати. У травні був відзначений найнижчий відсоток збільшення попиту з початку формування позитивного тренду.

Травневі результати на основних національних ринках ЄС були не однозначними. У Франції, як і в Німеччині, був відзначений спад продажів на 3,5% і 6,7% відповідно, в той час як в Іспанії попит на легкові автомобілі виріс на 14%, в Італії на 10,8%, а у Великобританії на 2,4%. Так само збільшення попиту на нові легкові автомобілі підтримали нові держави ЄС, особливо Польща і Чехія, де продажі збільшилися на 11% і 17,6% відповідно.

За підсумками перших п’яти місяців кількість реєстрацій нових легкових автомобілів в ЄС збільшилася на 6,8% до 5 805 367 одиниць. За період з січня по травень всі основні ринки показали зростання, сприяючи загальному підйому ринку ЄС. Так, реєстрації в Іспанії зросли на 21,7%, в Італії на 15,2%, у Великобританії на 5,7%, у Франції на 3,8% і в Німеччині на 3,6%.

Джерело: ukrautoprom.com.ua

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.