Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

В Україні анонсували продажі нового Peugeot 308


Новий Peugeot 308 – автомобіль 2014 року в Європі – буде представлений в Україні зовсім скоро. Старт продажів автомобіля запланований на лютий 2015 року, а оформити попереднє замовлення українці зможуть вже у грудні 2014.

Тренінг Стафф Капітал

«Простота – це найвища витонченість”. Це висловлювання Леонардо да Вінчі точно описує девіз, яким керувалися дизайнери автомобіля, від першого штриха до виробництва.

Peugeot ставить перед собою мету розробляти автомобілі, дизайн яких повинен бути впізнаваним, автомобілі несхожі ні на один інший. Автомобіль вміло виграє за рахунок своїх компактних розмірів, широкою колісною колії і притиснутого кузова. Автомобіль має вигляд спортивного навіть, коли просто стоїть.

Новий автомобіль показує розвиток бренду в бік збільшення комфорту і керованості на дорозі, забезпечуючи своєму власникові незрівнянне задоволення від водіння.

Одне слово, яким можна описати інтер’єр нового Peugeot 308: інтуїтивний. Усім дуже подобається маленьке кермо, рукам доводиться робити менше рухів – це впливає на загальне сприйняття внутрішнього простору. Приладова панель лаконічна і злегка мінімалістична, а більшість кнопок управління винесені на сенсорний екран. Водій може повністю зосередитися на процесі водіння. В автомобілі є відчуття ідеальної ергономіки.

Модель буде традиційно доступна в трьох комплектаціях Access, Active і Allure з трьома варіантами двигунів на вибір:

• дизельний 1.6 HDi 92 к.с. із 5-ступінчастою МКПП;

• бензиновий 1.6 VTi 115 к.с. із 5-ступінчастою МКПП;

• бензиновий 1.6 THP 150 к.с. із 6-ступінчастою АКПП.

Тренінг Стафф Капітал

У грудні дилерська мережа Peugeot Україна вже ознайомилася з новинкою. Всі продавці отримали можливість не тільки в теорії вивчити всі переваги нової моделі, а й на практиці під час порівняльного тест-драйву з конкурентами особисто переконатися в тому, що автомобіль заслужено завоював цілу низку нагород у різних країнах світу:

• PEUGEOT 308 став автомобілем року 2014

• PEUGEOT 308 – автомобіль року в Швейцарії

• PEUGEOT 308 – кращий новий автомобіль згідно британському журналу “Fleet Word”

• PEUGEOT 308 – кращий автомобіль згідно французькому журналу L’Automobile

• PEUGEOT 308 – кращий з кращих згідно RedDot Awards 2014 в Німеччині

• PEUGEOT 308 виграв Grand Prix Auto Environnement 2014

Компанія Staff Capital була відібрана підрядником з проведення cемінарів для продавців і презентацій для корпоративних клієнтів і дякує компанії Peugeot Україна за виявлену довіру.

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.