Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

В Україні зростають продажі комерційних авто


У липні на українському ринку нових автотранспортних засобів було реалізовано 448 комерційних автомобілів і 50 автобусів, повідомляє асоціація “Укравтопром”.

Щодо попереднього місяця попит на комерційні авто виріс на 52%, а продажі автобусів збільшилися більш ніж у два рази – на 127%.

Липневими лідерами серед нових комерційних автомобілів були такі бренди як ГАЗ, Renault і FIAT, продажі автомобілів яких охопили більше 45% ринку цього виду техніки.

Всі три бренди в липні змогли продемонструвати посилення присутності на українському ринку як відносно попереднього місяця, так і в порівнянні з торішнім результатом.

Липневий попит на нові автомобілі російської марки ГАЗ становив 75 шт. (+ 188% до червня 2015р. та + 103% до липня минулого року).

Володар другого місця Renault, з показником 66 авто, покращив свій червневий результат на 40%, а відносно липня 2014 продажі автомобілів цієї французької марки збільшилися на 22 відсотки.

Результат FIAT, який посів третє місце в липневих продажах – 62 автомобілі (+68% до червня 2015р.; + 3% до липня 2014р.).

У частині автобусних продажів найбільший результат в липні продемонстрував український бренд РУТА – 16 автобусів, який у 8 разів збільшив продажі щодо попереднього місяця і на третину поліпшив свій липневий показник минулого року.

Друге місце розділили між собою також українські марки ЕТАЛОН і АТАМАН, які реалізували кожна по 10 автобусів.

На третьому місці автобуси запорізького автозаводу I-VAN – 9 шт.

Всього за період з січня по липень в Україні було продано 2 423 нових комерційних автомобілі і 280 нових автобусів. Щодо подібного періоду минулого року попит на комерційні авто впав на 44%, а на автобуси – на 73 відсотки.

Джерело: ukrautoprom.com.ua

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.