Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

В Україні зростають продажі комерційних авто


У липні на українському ринку нових автотранспортних засобів було реалізовано 448 комерційних автомобілів і 50 автобусів, повідомляє асоціація “Укравтопром”.

Щодо попереднього місяця попит на комерційні авто виріс на 52%, а продажі автобусів збільшилися більш ніж у два рази – на 127%.

Липневими лідерами серед нових комерційних автомобілів були такі бренди як ГАЗ, Renault і FIAT, продажі автомобілів яких охопили більше 45% ринку цього виду техніки.

Всі три бренди в липні змогли продемонструвати посилення присутності на українському ринку як відносно попереднього місяця, так і в порівнянні з торішнім результатом.

Липневий попит на нові автомобілі російської марки ГАЗ становив 75 шт. (+ 188% до червня 2015р. та + 103% до липня минулого року).

Володар другого місця Renault, з показником 66 авто, покращив свій червневий результат на 40%, а відносно липня 2014 продажі автомобілів цієї французької марки збільшилися на 22 відсотки.

Результат FIAT, який посів третє місце в липневих продажах – 62 автомобілі (+68% до червня 2015р.; + 3% до липня 2014р.).

У частині автобусних продажів найбільший результат в липні продемонстрував український бренд РУТА – 16 автобусів, який у 8 разів збільшив продажі щодо попереднього місяця і на третину поліпшив свій липневий показник минулого року.

Друге місце розділили між собою також українські марки ЕТАЛОН і АТАМАН, які реалізували кожна по 10 автобусів.

На третьому місці автобуси запорізького автозаводу I-VAN – 9 шт.

Всього за період з січня по липень в Україні було продано 2 423 нових комерційних автомобілі і 280 нових автобусів. Щодо подібного періоду минулого року попит на комерційні авто впав на 44%, а на автобуси – на 73 відсотки.

Джерело: ukrautoprom.com.ua

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.