Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

В Україні розшириться мережа заправок для електрокарів


Цього року Міністерство інфраструктури України планує установку 40 електричних заправок в рамках так званого “пакета електрокарів в Україні”.

У відомстві повідомили, що пропонують вже в цьому році закупити близько 40 чарджерів, які будуть встановлені по всій території України і які повинні бути безкоштовні. Йдеться про двадцатікіловаттні чарджери, на думку міністра Володимира Омеляна, для підключення до мережі потужніших зарядних станцій на сьогодні існують певні проблеми.

В рамках реалізації “пакета електрокарів в Україні” у 2017 році передбачаються умови швидкого і легкого підключення без надвитрат, а також обов’язкова умова для всіх парковок – як мінімум 5-10% місць повинні бути обладнані електрозарядкамі.

За інформацією глави Мінінфраструктури, на сьогодні в Україні функціонує близько 500 чарджерів, які в першу чергу сконцентровані на напрямках Київ – Одеса – Львів.

Джерело: ukrautoprom.com.ua

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.