Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

В Україні розшириться мережа заправок для електрокарів


Цього року Міністерство інфраструктури України планує установку 40 електричних заправок в рамках так званого “пакета електрокарів в Україні”.

У відомстві повідомили, що пропонують вже в цьому році закупити близько 40 чарджерів, які будуть встановлені по всій території України і які повинні бути безкоштовні. Йдеться про двадцатікіловаттні чарджери, на думку міністра Володимира Омеляна, для підключення до мережі потужніших зарядних станцій на сьогодні існують певні проблеми.

В рамках реалізації “пакета електрокарів в Україні” у 2017 році передбачаються умови швидкого і легкого підключення без надвитрат, а також обов’язкова умова для всіх парковок – як мінімум 5-10% місць повинні бути обладнані електрозарядкамі.

За інформацією глави Мінінфраструктури, на сьогодні в Україні функціонує близько 500 чарджерів, які в першу чергу сконцентровані на напрямках Київ – Одеса – Львів.

Джерело: ukrautoprom.com.ua

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.