Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

В Україні стартувала 100-денна соціальна кампанія проти водіння в нетверезому стані (відео)


Проект Roar for life реалізується Фондом сприяння безпеці дорожнього руху за підтримки Управління ДАІ МВС України в м.Києві. Його завдання – привернути увагу українців до проблеми водіння у нетверезому стані. Організатори пропонують користувачам зняти коротке відео, в якому вони імітують гарчання автомобільного двигуна, опублікувати його в соціальних мережах з хештегом #roarua і номінувати друзів для передачі естафети. Протягом 100 днів організатори акції планують зібрати 10 000 відео. Коли мета буде досягнута, партнер проекту – Martini – перерахує 375 000 гривень у «Фонд сприяння безпеці дорожнього руху». Ці кошти будуть витрачені на установку алкозамків на київських маршрутах, які належать «Д-М Київтранс» 587, 231, 463, 455, 194 і 582.

В Україні стартувала 100-денна соціальна кампанія проти водіння в нетверезому стані

«Ініціатива з установки алкозамків на автомобільний транспорт в якості попереджуючого заходу вже кілька років успішно діє у європейських країнах, – каже Єгор Калашніков, голова правління Фонду сприяння безпеці дорожнього руху. – Ми віримо в те, що таке рішення створить чудовий прецедент для України і, можливо, у довгостроковій перспективі допоможе зробити дороги в Києві безпечнішими для всіх учасників руху. Звичайно, цей проект був би неможливий без сприяння «Д-М Київтранс», так як саме їх маршрутні таксі стануть «першопрохідцями» і будуть обладнані алкозамками».

«У рамках проекту «Автобус-2015» за минулий місяць було складено близько 2000 протоколів на водіїв автобусів і маршрутних таксі, – каже Руслан Кучинський, старший інспектор з особливих доручень відділу автотехнічної інспекції УДАІ м.Києва. – 10 з них зафіксували стан алкогольного сп’яніння у водіїв маршрутних таксі – і це дані лише за 1 місяць».

В Україні стартувала 100-денна соціальна кампанія проти водіння в нетверезому стані

Руслан Кучинський також зазначив, що, оскільки Кабінет міністрів наклав заборону на перевірку автотранспортних підприємств, ДАІ зараз фокусується на перевірці водіїв на дорогах. Встановлення алкозамків – відмінна превентивна міра по боротьбі з водінням у нетверезому стані, тому УДАІ МВС України в м.Києві проект підтримує.

Алкозамок (або «пристрій блокування запалювання») не дозволяє завести автомобіль у разі, якщо концентрація алкоголю у видиху водія перевищує допустиму норму.

«Ключова особливість алкозамків в тому, що вони контролюють водія протягом усього дня, – каже Антоніна Загроцька, заступник голови ВГО “Громадський комітет транспортної безпеки”. – Більшість перевізників перевіряють водіїв щодня, але тільки вранці. Алкозамки ж обов’язково запитують повторні тести – під час руху маршрутного таксі і при кожному новому увімкненні двигуна».

В Україні стартувала 100-денна соціальна кампанія проти водіння в нетверезому стані

Естафету зі збору відео в усьому світі запускають пілоти команди Williams Martini Racing. Першим в Україні естафету прийняв Діма Борисов, засновник і бренд-шеф «Сім’ї ресторанів Діми Борисова»: Я підтримую багато соціальних ініціатив, і стежу, щоб всі наші ресторани дотримувалися цієї політики. Одна з найбільш важливих і цікавих ініціатив для мене – розвиток гастрономічної культури в Україні. Я багато подорожую і вивчаю досвід інших країн, і вже зрозумів, що розвиток гастрономічної культури, набагато більш багатогранне поняття, ніж ми звикли думати. Воно полягає не тільки у підвищенні обізнаності людей про кухню і смаки, в цьому ключі варто пам’ятати і про відповідальне вживання алкоголю. Ініціатива Roar for Life – саме про це. Тому я вирішив приєднатися до кампанії.

У рамках проекту «Сім’я ресторанів Діми Борисова» спільно із сервісом онлайн-замовлення таксі UKLON проведуть ряд заходів, покликаних нагадати київським автомобілістам, що не варто сідати за кермо в нетверезому стані.

В Україні стартувала 100-денна соціальна кампанія проти водіння в нетверезому стані

Водіння в нетверезому стані – на другому місці в списку основних причин виникнення ДТП в Україні. У 2014 кількість постраждалих в ДТП унаслідок водіння в нетверезому стані еквівалентно населенню невеликого СМТ в Київській області (наприклад, Бабинці). Це єдиний тип ДТП, кількість яких постійно збільшується (для порівняння, кількість аварій, що сталися через перевищення швидкості, зменшилася на 12%). 34% всіх аварій відбувається у Київській області.

За даними ДАІ в 2014 році 381 ДТП сталося з вини водіїв автобусів і маршрутних таксі. У них постраждало 946 людей. З початку 2015 в Україні зафіксовано 104 ДТП з вини водіїв автобусів і маршрутних таксі, в яких постраждало 217 осіб *.

Підтримати проект дуже просто – потрібно зняти коротке відео, показавши, як гарчить гоночний болід, викласти його в соціальних мережах з хештегом #roarua і номінувати трьох друзів.

*Дані Центру безпеки дорожнього руху, джерело: сайт Департаменту ДАІ МВС України

**Більше інформації про проект ви знайдете за посиланням: www.roarforlife.info

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.