Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

В Україні попит на електромобілі виріс в 1,5 рази


За шість місяців український парк електромобілів поповнився на 1915 авто, повідомляє асоціація «Укравтопром». Таким чином, у порівнянні з першим півріччям минулого року попит на автомобілі, що працюють виключно на електротязі, виріс в півтора рази.

Задоволення цього попиту відбувалося в основному за рахунок імпорту машин, що були в експлуатації, частка яких в первинних реєстраціях становила 85 відсотків.

Найпопулярнішим електромобілем в Україні залишається NISSAN Leaf, 1282 авто цієї моделі з січня по червень отримали українську прописку.

Другим за кількістю первинних реєстрацій, з десятикратним відставанням від лідера, став автомобіль BMW i3, перевагу якому віддали 129 автомобілістів.

TESLA Model S обрали 95 українців, і це третій результат півріччя на ринку електрокарів.

На четвертому місці MERCEDES-BENZ B Electric Drive, в активі цього електромобіля 57 реєстрацій.

Замикає п’ятірку лідерів електричний SMART Fortwo – 50 шт.

Також до ТОП-10 первинного ринку електрокарів за підсумками першого півріччя увійшли наступні моделі: TESLA Model X – 46 шт., KIA Soul EV – 37 шт., TOYOTA RAV-4 EV – 33 шт., VOLKSWAGEN е-Golf – 31 шт., FIAT 500е і HYUNDAI Ioniq з однаковим результатом – по 26 авто.

Джерело:  ukrautoprom.com.ua

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.