Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

В Україні попит на електромобілі виріс в 1,5 рази


За шість місяців український парк електромобілів поповнився на 1915 авто, повідомляє асоціація «Укравтопром». Таким чином, у порівнянні з першим півріччям минулого року попит на автомобілі, що працюють виключно на електротязі, виріс в півтора рази.

Задоволення цього попиту відбувалося в основному за рахунок імпорту машин, що були в експлуатації, частка яких в первинних реєстраціях становила 85 відсотків.

Найпопулярнішим електромобілем в Україні залишається NISSAN Leaf, 1282 авто цієї моделі з січня по червень отримали українську прописку.

Другим за кількістю первинних реєстрацій, з десятикратним відставанням від лідера, став автомобіль BMW i3, перевагу якому віддали 129 автомобілістів.

TESLA Model S обрали 95 українців, і це третій результат півріччя на ринку електрокарів.

На четвертому місці MERCEDES-BENZ B Electric Drive, в активі цього електромобіля 57 реєстрацій.

Замикає п’ятірку лідерів електричний SMART Fortwo – 50 шт.

Також до ТОП-10 первинного ринку електрокарів за підсумками першого півріччя увійшли наступні моделі: TESLA Model X – 46 шт., KIA Soul EV – 37 шт., TOYOTA RAV-4 EV – 33 шт., VOLKSWAGEN е-Golf – 31 шт., FIAT 500е і HYUNDAI Ioniq з однаковим результатом – по 26 авто.

Джерело:  ukrautoprom.com.ua

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.