Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

В Україні зростають продажі авто в лізинг – Porsche Finance Group


Найбільша частка проданих в лізинг автомобілів на ринку України від загальної кількості продажів була зафіксована в травні – 6,52%

За перші п’ять місяців 2015 року в Україні частка фінансування продажів автомобілів в лізинг зросла, а частка продажів у кредит – знизилася, свідчать дані Porsche Finance Group.

Як показують аналітичні дані Porsche Finance Group, найбільша частка проданих в лізинг автомобілів на ринку України від загальної кількості продажів була зафіксована в травні (6,52%), а найменше автомобілів у лізинг українці придбали в березні (4,34%).

При цьому частка авто, проданих з фінансуванням в лізинг від Порше Фінанс Груп, також корелюється з показниками по ринку. Так, у травні 2015 року вона була найвищою, склавши 12,63% від всіх проданих в Україні автомобілів, а найнижчою – у березні (всього 0,93%).

На ринку автокредитування найактивнішим місяцем з фінансування покупок автомобілів став січень. Загальна частка продажів автомобілів в кредит на українському ринку в цьому місяці склала 12,12%. Також на січень довелося найбільша за перші п’ять місяців 2015 року кількість транспортних засобів, які були продані в кредит з фінансуванням Porsche Finance Group. Так, частка проданих в цьому місяці автомобілів склала 17,16%. Відносно січня в травні цього року частка продажів з фінансуванням в кредит від Porsche Finance Group впала на 50% і склала 8,43%.

Нагадаємо, згідно з даними групи “Автоконсалтинг”, з січня по травень 2015 включно в Україні було продано 15 654 автомобіля, в той час як за той же період в 2014 році – 50 420 автомобілів.

Porsche Finance Group представлена в Україні компаніями «Порше Лізинг Україна”, “Порше Мобіліті” і “Порше Страхове Агентство”. Вони є власністю австрійського «Порше Банк Груп”, який, у свою чергу, належить “Порше Холдингу” (концерн Volkswagen). В Україні Porsche Finance Group надає наступні послуги клієнтам офіційних дилерів Volkswagen, Audi, Seat, Porsche і MAN: фінансовий та оперативний лізинг, кредитування, управління автопарками, посередництво при страхуванні автомобілів, придбаних з фінансуванням або за готівку.

Джерело: delo.ua

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.