Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

В Україні зростають продажі авто в лізинг – Porsche Finance Group


Найбільша частка проданих в лізинг автомобілів на ринку України від загальної кількості продажів була зафіксована в травні – 6,52%

За перші п’ять місяців 2015 року в Україні частка фінансування продажів автомобілів в лізинг зросла, а частка продажів у кредит – знизилася, свідчать дані Porsche Finance Group.

Як показують аналітичні дані Porsche Finance Group, найбільша частка проданих в лізинг автомобілів на ринку України від загальної кількості продажів була зафіксована в травні (6,52%), а найменше автомобілів у лізинг українці придбали в березні (4,34%).

При цьому частка авто, проданих з фінансуванням в лізинг від Порше Фінанс Груп, також корелюється з показниками по ринку. Так, у травні 2015 року вона була найвищою, склавши 12,63% від всіх проданих в Україні автомобілів, а найнижчою – у березні (всього 0,93%).

На ринку автокредитування найактивнішим місяцем з фінансування покупок автомобілів став січень. Загальна частка продажів автомобілів в кредит на українському ринку в цьому місяці склала 12,12%. Також на січень довелося найбільша за перші п’ять місяців 2015 року кількість транспортних засобів, які були продані в кредит з фінансуванням Porsche Finance Group. Так, частка проданих в цьому місяці автомобілів склала 17,16%. Відносно січня в травні цього року частка продажів з фінансуванням в кредит від Porsche Finance Group впала на 50% і склала 8,43%.

Нагадаємо, згідно з даними групи “Автоконсалтинг”, з січня по травень 2015 включно в Україні було продано 15 654 автомобіля, в той час як за той же період в 2014 році – 50 420 автомобілів.

Porsche Finance Group представлена в Україні компаніями «Порше Лізинг Україна”, “Порше Мобіліті” і “Порше Страхове Агентство”. Вони є власністю австрійського «Порше Банк Груп”, який, у свою чергу, належить “Порше Холдингу” (концерн Volkswagen). В Україні Porsche Finance Group надає наступні послуги клієнтам офіційних дилерів Volkswagen, Audi, Seat, Porsche і MAN: фінансовий та оперативний лізинг, кредитування, управління автопарками, посередництво при страхуванні автомобілів, придбаних з фінансуванням або за готівку.

Джерело: delo.ua

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.