Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

В Україні з’явиться ще один завод деталей для Volkswagen


Підприємство з виробництва автомобільної електропроводки розмістять у приміщеннях Хмельницького механічного заводу.

Німецько-японська машинобудівна компанія Sumitomo Electric Bordnetze (SEBN) цієї осені планує ввести в експлуатацію першу чергу підприємства з виробництва автомобільної електропроводки в приміщеннях Хмельницького механічного заводу. Про це повідомляє Inventure.

Згідно з інформацією на сайті Хмельницької облдержадміністрації, частина приміщень під виробництво відремонтована, а також найнятий управлінський персонал.

Як повідомляють представники SEBN, завдяки запуску нового виробництва до кінця року буде створено 500 робочих місць, а після розширення потужностей чисельність штату планується довести до 2 тисяч осіб.

Як відомо, Sumitomo Electric Bordnetze спеціалізується на виробництві кабельних мереж для концерну Volkswagen.

У 2006 році компанія відкрила свій перший завод в Україні, Сумітомо Електрик Борднетце-Україна. Це підприємство знаходиться в с. Байківці Тернопільської області і випускає суцільні кабельні мережі для автомобілів Volkswagen Golf А5, А6, А7 і Hybrid. З 2015 року було розпочате серійне виробництво зв’язок для Audi А4 B9.

У 2013 році SEBN відкрила дві філії ТОВ СЕ Борднетце-Україна – у Чернівцях і в Чорткові Тернопільської області.

Виручка СЕ Борднетце-Україна у 2017 році становила більше 921 млн грн, а у 2016 році – 627,6 млн грн.

Джерело: korrespondent.net

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.