Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

У США запрацював перший автомат з продажу автомобілів. Відео


Американський онлайн-сервіс з продажу уживаних автомобілів Carvana відкрив у місті Нешвілл, штат Теннессі, торговий автомат з продажу машин, повідомляє видання The Verge.

Оформлення всіх документів, включаючи страховку і гарантію, відбувається в інтернеті. Процес отримання автомобіля в такому випадку займає не більше 20 хвилин.

Як повідомляє The Verge, клієнт, що оплатив замовлення отримує великий жетон, який потрібно опустити в слот автомата. Обраний автомобіль опускається вниз за допомогою механізму, що нагадує металеву «руку» в ігрових автоматах. Потім робот відганяє автомобіль до входу в магазин.

Авторами проекту стали організатори стартапу Carvana. За їхніми словами, після отримання авто клієнт може зробити тест-драйв на прилеглій до магазину території – кошти з його рахунку будуть списані тільки тоді, коли покупець покине парковку Carvana на новому авто. При цьому трейдер дозволяє повернути машину протягом семиденного «періоду охолодження» – в Carvana підкреслюють, що спеціально дзвонять покупцям на шостий день після продажу авто, уточнюючи, чи влаштовує їх придбання.

Незважаючи на те, що створення п’ятиповерхової вендінгової машини потребувало значних коштів, такий магазин може окупитися вже найближчим часом – зменшення витрат на персонал і невелика площа самого такого магазину дозволяє Carvana продавати авто за ціною в середньому на $ 2000 дешевше, ніж у інших локальних дилерів.

Головний виконавчий директор Carvana Енлі Гарсія не впевнений, чи буде компанія відкривати аналогічні центри в інших містах, проте в успіху проекту в Нешвіллі не сумнівається.

Джерело: http://lbc.com.ua

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.