Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Varta планує зосередитися на електромобільності

Компанія Varta, яка останнім часом ослабла, досягла угоди з банками і своїм мажоритарним акціонером про далекосяжну реструктуризацію. Компанія, акції якої котируються на біржі SDax, оголосила, що вона скоригує виробничі та структурні витрати та інвестуватиме в такі сфери зростання, як енергетичний перехід та електромобільність. Це створить ключові умови для стабілізації та позитивного довгострокового розвитку компанії. Скорочення витрат на персонал також є частиною цього процесу. Акції Varta, які вже деякий час перебувають під тиском, зросли майже на три відсотки на позаурочних торгах на платформі Tradegate порівняно з ціною закриття на Xetra.

Звіт про санацію від KPMG

Концепція реструктуризації була розроблена на основі звіту про реструктуризацію, підготовленого аудиторською фірмою KPMG. Короткострокові потреби у фінансуванні, визначені у звіті, були покриті за рахунок збільшення капіталу, яке щойно завершилося, додається у звіті. Таким чином, цього тижня Varta залучила близько 51 мільйона євро. Як повідомляється, угода з банками також передбачає продовження фінансування до кінця 2026 року та зміну умов кредитування. Угода все ще підлягає затвердженню банками. Мажоритарний акціонер Varta, компанія Montana Tech Components, вже зробила свій внесок шляхом участі у збільшенні капіталу.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.