Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Учені розділили водіїв на сім груп


Лондонська школа економіки та політичних наук спільно з компанією Goodyear провела дослідження, внаслідок якого водії були розділені на сім груп по типу поведінки.

Робота проводилася з фокус-групами, що складалися з європейських автомобілістів. Кожній з груп вчені дали назви.

«Учителям» необхідно бути впевненими, що інші водії знають про свої помилки на дорозі. Більше того, такі автомобілісти чекають визнання і заохочення за те, що вчать інших.

«Усезнайки» їздять з думкою, що машинами навколо них керують некомпетентні люди. Представники цієї групи також люблять кричати на інших учасників руху, не виходячи при цьому зі свого автомобіля.

«Шукачі суперництва» постійно намагаються випередити сусідів по потоку і висловлюють невдоволення, якщо хтось перешкоджає цьому. Такі водії прагнуть прискоритися і зменшити дистанцію до машини попереду, щоб ніхто не міг перелаштуватися і зайняти це місце.

«Катувальники» намагаються різними способами покарати інших водіїв за поведінку, яка, на думку представників цієї групи, є неправильною. Більше того, катувальники в деяких випадках готові вийти зі своїх автомобілів для того, щоб зустрітися з іншими автомобілістами лицем до лиця.

«Філософи» не мають нічого проти некоректних маневрів на дорозі. Більше того, вони намагаються знайти їм раціональне пояснення.

«Ті, що уникають ризику» намагаються триматися подалі від водіїв, які являють собою потенційну небезпеку, а «втікачі» хочуть всіма способами дистанціюватися від того, що відбувається в потоці. Наприклад, за допомогою музики або мобільних гаджетів.

У 2014 році компанія LeasePlan опублікувала результати дослідження, згідно з якими британці виявилися найбільш агресивними водіями у світі. Друге місце посіли автомобілісти з Франції. У першу п’ятірку також потрапили чехи, німці та індійці.

Джерело: viknaodessa.od.ua

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.