Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Верховна Рада має намір ліквідувати МРЕВ


Те, про що часто говорили впродовж останнього року, нарешті може здійснитися. Депутати проголосували в першому читанні за ліквідацію МРЕВ.

Депутатами Верховної Ради України був розглянутий і прийнятий у першому читанні законопроект, згідно з яким передбачається ліквідація МРЕВ. Це один з чотирьох законопроектів, розроблених в рамках масштабної реформи всієї правоохоронної системи з метою боротьби з корупцією.

У законопроекті “Про сервісні послуги і сервісні центри МВС” передбачається передача функцій з оформлення дозвільної документації, посвідчень, свідоцтв, довідок, документів (у тому числі водійських посвідчень, номерних знаків, техпаспортів та ін.) до єдиних, так званих, сервісних центрів.

Планується, що вартість послуг встановлюється Кабінетом міністрів і у всіх центрах вона буде однакова. Набере чинності закон з 1 січня 2016 року, якщо буде підтриманий депутатами і в другому читанні. Далі, після закінчення двох років, з 1 січня 2018 року всі функції сервісних центрів будуть передані під контроль органів місцевого самоврядування.

Джерело: auto.ria.com

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.