Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Верховна Рада має намір ліквідувати МРЕВ


Те, про що часто говорили впродовж останнього року, нарешті може здійснитися. Депутати проголосували в першому читанні за ліквідацію МРЕВ.

Депутатами Верховної Ради України був розглянутий і прийнятий у першому читанні законопроект, згідно з яким передбачається ліквідація МРЕВ. Це один з чотирьох законопроектів, розроблених в рамках масштабної реформи всієї правоохоронної системи з метою боротьби з корупцією.

У законопроекті “Про сервісні послуги і сервісні центри МВС” передбачається передача функцій з оформлення дозвільної документації, посвідчень, свідоцтв, довідок, документів (у тому числі водійських посвідчень, номерних знаків, техпаспортів та ін.) до єдиних, так званих, сервісних центрів.

Планується, що вартість послуг встановлюється Кабінетом міністрів і у всіх центрах вона буде однакова. Набере чинності закон з 1 січня 2016 року, якщо буде підтриманий депутатами і в другому читанні. Далі, після закінчення двох років, з 1 січня 2018 року всі функції сервісних центрів будуть передані під контроль органів місцевого самоврядування.

Джерело: auto.ria.com

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.