Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Жахливе відео демонструє наскільки божевільними можуть бути молоді люди за кермом автомобіля


Відео дійсно жахає і показує рівень безвідповідальності за кермом: водій відводить погляд від дороги, щоб почитати текстове повідомлення, ігнорує інші автомобіля, відволікаючись на телефонну розмову, а багато хто взагалі не звертає на дорогу ніякої уваги, керуючи автомобілем.

Дослідники проаналізували 6 секунд до аварії у 1700 відео з реєстраторів автомобілів. Результат показав, що причиною 58% всіх вивчених аварій стало відволікання водія від дороги. Серед них у 89% випадків автомобіль з’їжджав з дороги, а в 76% випадках – ударявся в автомобіль, що був попереду.

Нижче представлена невелика інфографіка про причини аварій:

Жахливе відео демонструє наскільки божевільними можуть бути молоді люди за кермом автомобіля

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.