Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Вісім антикризових порад від Річарда Денні


Сьогодні ми так часто говоримо про невизначеність і нестабільність у бізнесі. Всі ці зміни вимагають від топ-менеджера розумного та ефективного управління компанією, своєю командою і самим собою.

З цього приводу наводимо вісім ключових тез лекції Річарда Денні:

Криза – Зміни – Можливості – Переваги

Друга назва кризи – зміни. Зміни, в свою чергу, – це можливості. Тобто, криза = зміни = можливості. Перша порада від Річарда Денні – в епоху змін відразу ж задайте собі ключове питання: «Як я можу перетворити кризу і зміни в свою перевагу?» Зміни – це подорож, а не місце призначення.

Лідер і його команда

Під час кризи найбільше страждають ваші співробітники, будь-які зміни вони сприймають з опором. Лідер повинен бути прикладом для наслідування. Ви – головна опора свого колективу. Ви – відмінний лідер, якщо ви позитивні, повні ентузіазму, у вас є чіткі цілі та плани. Ви хвалите, якщо все зроблено вірно і відмінно, ви не кричите, якщо хтось припустився помилки. Ви вмієте визнавати свої помилки. Люди не довіряють тим, хто не визнає своїх помилок. А головне пам’ятайте, люди йдуть не з компаній, люди йдуть від людей.

Ваші співробітники – ваш найцінніший актив

Ставтеся до своїх співробітників як до своїх кращих клієнтів. Інвестуйте в їх розвиток. Давайте їм більше часу на вирішення складних завдань.

Закони мотивації

Ви повинні бути мотивовані самі, щоб мотивувати. Мотивація вимагає мети. Власний прогрес мотивує. Відсутність прогресу демотивує.

Мотивація vs. маніпуляція

Мотивація – це мистецтво залучити людей до роботи, тому що цього хочуть вони. Маніпуляція – це метод залучити людей до роботи і виконати те, чого хочете ви.

Правила постановки мети для команди

У вашої команди завжди повинні бути чітко поставлені цілі. Без мети не існує мотивації, нормальної роботи, і, відповідно, бажаного результату. Цілі мають бути на тиждень і на місяць. Однак, мета не повинна бути встановлена більше ніж на 3 місяці. Довгострокові цілі демотивують.

Діяльність vs. Досягнення

Є два види робочих буднів: перші – ви активні, але не ефективні, другі – ви досягаєте результатів, хоча робите не так багато дій. Перші Денні називає днями діяльності, відповідно, другі – днями результатів. Для того, щоб днів результатів було якомога більше, він рекомендує застосовувати навички тайм-менеджменту. Навчіть свою команду тайм-менеджменту. Складайте список завдань на завтра з вечора. Вранці пронумеруйте їх від найскладнішого до найлегшого. Завжди починайте з найбільш складного. Ви не обдурете ваш мозок. Почавши з найбільш легкого, ви витратите багато часу на виконання завдання – ваш мозок прекрасно знає, що за цим піде більш складна робота, і буде відтягувати момент.

Проблема vs. Ситуація

Не називайте проблему проблемою, називайте це ситуацією. У вас немає жодних проблем, у вас іноді виникають несприятливі ситуації.

І наостанок одна мудра порада від Річарда Денні: «Ставтеся до кризи простіше. Адже криза – це час для прийняття рішень! Це час діяти! Це час досягнення цілей! Придумайте щось нове! Будьте позитивними та креативними!»

Джерело: forbes.ua

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.