Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 27.07.2015

Вісім антикризових порад від Річарда Денні


Сьогодні ми так часто говоримо про невизначеність і нестабільність у бізнесі. Всі ці зміни вимагають від топ-менеджера розумного та ефективного управління компанією, своєю командою і самим собою.

З цього приводу наводимо вісім ключових тез лекції Річарда Денні:

Криза – Зміни – Можливості – Переваги

Друга назва кризи – зміни. Зміни, в свою чергу, – це можливості. Тобто, криза = зміни = можливості. Перша порада від Річарда Денні – в епоху змін відразу ж задайте собі ключове питання: «Як я можу перетворити кризу і зміни в свою перевагу?» Зміни – це подорож, а не місце призначення.

Лідер і його команда

Під час кризи найбільше страждають ваші співробітники, будь-які зміни вони сприймають з опором. Лідер повинен бути прикладом для наслідування. Ви – головна опора свого колективу. Ви – відмінний лідер, якщо ви позитивні, повні ентузіазму, у вас є чіткі цілі та плани. Ви хвалите, якщо все зроблено вірно і відмінно, ви не кричите, якщо хтось припустився помилки. Ви вмієте визнавати свої помилки. Люди не довіряють тим, хто не визнає своїх помилок. А головне пам’ятайте, люди йдуть не з компаній, люди йдуть від людей.

Ваші співробітники – ваш найцінніший актив

Ставтеся до своїх співробітників як до своїх кращих клієнтів. Інвестуйте в їх розвиток. Давайте їм більше часу на вирішення складних завдань.

Закони мотивації

Ви повинні бути мотивовані самі, щоб мотивувати. Мотивація вимагає мети. Власний прогрес мотивує. Відсутність прогресу демотивує.

Мотивація vs. маніпуляція

Мотивація – це мистецтво залучити людей до роботи, тому що цього хочуть вони. Маніпуляція – це метод залучити людей до роботи і виконати те, чого хочете ви.

Правила постановки мети для команди

У вашої команди завжди повинні бути чітко поставлені цілі. Без мети не існує мотивації, нормальної роботи, і, відповідно, бажаного результату. Цілі мають бути на тиждень і на місяць. Однак, мета не повинна бути встановлена більше ніж на 3 місяці. Довгострокові цілі демотивують.

Діяльність vs. Досягнення

Є два види робочих буднів: перші – ви активні, але не ефективні, другі – ви досягаєте результатів, хоча робите не так багато дій. Перші Денні називає днями діяльності, відповідно, другі – днями результатів. Для того, щоб днів результатів було якомога більше, він рекомендує застосовувати навички тайм-менеджменту. Навчіть свою команду тайм-менеджменту. Складайте список завдань на завтра з вечора. Вранці пронумеруйте їх від найскладнішого до найлегшого. Завжди починайте з найбільш складного. Ви не обдурете ваш мозок. Почавши з найбільш легкого, ви витратите багато часу на виконання завдання – ваш мозок прекрасно знає, що за цим піде більш складна робота, і буде відтягувати момент.

Проблема vs. Ситуація

Не називайте проблему проблемою, називайте це ситуацією. У вас немає жодних проблем, у вас іноді виникають несприятливі ситуації.

І наостанок одна мудра порада від Річарда Денні: «Ставтеся до кризи простіше. Адже криза – це час для прийняття рішень! Це час діяти! Це час досягнення цілей! Придумайте щось нове! Будьте позитивними та креативними!»

Джерело: forbes.ua

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.