Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Volkswagen звільняє робітників з російського заводу

Volkswagen скорочує понад 200 робітників на російському заводі. Вони отримають до шести місячних окладів.

Під скорочення потрапили ті, хто збирав автомобілі Volkswagen та Skoda на потужностях Газу у Нижньому Новгороді.

“Комерсант” з посиланням на одну з профспілок співробітників Volkswagen повідомляє, що німецький автовиробник запропонував працівникам заводу в Нижньому Новгороді добровільно звільнитися і пообіцяв виплатити до шести окладів.

Йдеться про дві сотні співробітників, які збирали автомобілі Volkswagen та Skoda на базі групи ГАЗ – а саме моделі Taos, Kodiaq, Karoq та Octavia. Уточняється, що частина робочих майданчиків належала до штату “Групи ГАЗ”, і їм звільнятися не пропонують, оскільки вони працювали за терміновими контрактами.

Середня зарплата на заводі становила 700-800 доларів, а значить співробітники, що звільнилися, можуть розраховувати на виплату в розмірі 4-5 тисяч доларів.

Джерело: auto.24tv.ua

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.