Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Volkswagen показав, чим він замінить Passat

Німецький виробник Volkswagen представив автомобіль Concept ID. Aero, який наступного року стане серійною моделлю і буде доступний на основних ринках світу як заміна Passat.

Електромобіль дещо повторює концепт ID Vizzion 2018 року, оскільки серійна версія називатиметься ID.7. Як і інші моделі сімейства ID, концептуальний ID. Aero також побудований на платформі MEB, і однією з його відмінних рис є відсутність традиційних ручок дверей.

Для седана заявлений акумулятор на 77 кВт/год, який завдяки низькому коефіцієнту аеродинамічного опору 0,23 забезпечить запас ходу понад 600 км. Поки що Volkswagen не розкриває технічних характеристик моделі, і очікується, що вона буде доступна в різних варіантах приводу – з одним або двома електродвигунами.

Перший електричний седан Volkswagen пофарбований у світло-блакитний металік, що контрастує з чорним глянсовим дахом. Пігмент, що міститься в фарбі, створює золотисте світіння при певному освітленні. Спереду і ззаду видно характерний мотив «сот», а замість звичайних ручок дверей розміщені сенсорні світлові смуги. Чи залишаться вони на серійній версії, не повідомляється.

Відомо, проте, Volkswagen ID. Aero пропонуватиметься як глобальна модель, а її основними ринками збуту стануть Китай, Європа та Північна Америка. Перші два електричні седани вийдуть у другій половині 2023 року, а незабаром після цього надійдуть у продаж у США.

Джерело: ukrautoprom.com.ua

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.